Reklama

Reklama

Alexander Beyer

Alexander Beyer

nar. 24.06.1973 (50 let)
Erfurt, Východní Německo

Zajímavosti (1)

Good bye, Lenin! (2003)

  • Na narozeninové oslavě, kdy se Rainer (Alexander Beyer) snaží před Christiane skrýt svůj západoněmecký původ, říká, že byl gauleiter v dětském pionýrském hnutí. Gauleiter byl název pro regionálního vůdce nacistické strany. (sator)

Galerie (177)

Reklama

Herec

Filmy
2023

791 KM

 

Die Diplomatin - Vermisst in Rom (TV film)

 

Liška

2022

Blutholz (TV film)

 

Dalíland

 

Die Bürgermeisterin (TV film)

 

Invaze: Operace Mincemeat

2021

Die Diplomatin - Mord in St. Petersburg (TV film)

2020

Blind ermittelt - Endstation Zentralfriedhof (TV film)

Reklama

Reklama

 

Die Diplomatin - Tödliches Alibi (TV film)

 

Perské lekce

 

Přeběhlík (TV film)

2019

Die Diplomatin - Böses Spiel (TV film)

 

Kranke Geschäfte (TV film)

 

Wendezeit (TV film)

 

Zimmer mit Stall - Tierisch gute Ferien (TV film)

2018

Nádherné časy

 

Styx

 

Wir lieben das Leben (TV film)

2017

Burg Schreckenstein II - Küssen (nicht) verboten

 

Pomsta Luny

 

Whatever Happens

 

Zemský soud - Příběh jedné rodiny (TV film)

2016

Dinky Sinky

 

Hrad Strašidlák

 

Matthiesens Töchter (TV film)

 

Teroristé hákového kříže: Vyšetřovatelé - Jen pro služební použití (TV film)

2015

3 Türken & ein Baby

2014

Die Kraft, die Du mir gibst (TV film)

 

Utta Danella: Když hvězdy padaly (TV film)

2013

Meeres Stille

2012

Každá smůla jednou končí

 

Záhadné paničky (TV film)

2011

Carl a Bertha (TV film)

 

Das Ende einer Maus ist der Anfang einer Katze (TV film)

 

Mein Bruder, sein Erbe und ich (TV film)

 

Schmidt & Schwarz (TV film)

2010

Carlos (TV film)

 

Ein Leben auf Probe

 

Hříšnice (TV film)

 

Transit - Am Ende der Straße

2009

Die Rebellin (TV film)

 

Krauseho kúra (TV film)

 

Leningrad

 

Lulu a Jimi

 

Summertime Blues

2008

Buffalo Soldiers: Odvaha a přátelství

 

Putzfrau Undercover (TV film)

2007

Ein unverbesserlicher Dickkopf (TV film)

2006

Maria am Wasser

2005

3° kälter

 

Mnichov

2004

Dýka Batu Chána

 

Okouzlující lhářka (TV film)

2003

Eierdiebe

 

Good bye, Lenin!

 

Hamlet_X

 

Hierankl

2002

Halbe Miete

 

Sophiiiie!

2001

Das Monstrum

 

Die Hunde sind schuld (TV film)

 

Heinrich der Säger

2000

Doppelter Einsatz - Jagd nach Liebe (TV film)

 

Ticho po výstřelu

1999

Bis zum Horizont und weiter

 

Eastie Boys

1998

Das Mambospiel

 

Ferkel Fritz (TV film)

1997

Der Hauptmann von Köpenick (TV film)

 

Still Movin'

Seriály
2023

Asbest

 

Der Barcelona-Krimi

 

Absturz (E08)

 

Totgeschwiegen (E07)

 

Kommissarin Lucas

 

Finale Entscheidung (E35)

 

Letzte Spur Berlin

 

Vorahnung (S12E12)

2022

Der Barcelona-Krimi

 

Der Riss in allem (E06)

 

Der längste Tag (E05)

2021

Das Quartett

 

Die Tote vom Balkon (E03)

 

Die Chefin

 

Söhne (S12E05)

 

Die Eifelpraxis

 

Chancen (E11)

 

Friesland

 

Bis aufs Blut (E13)

 

München Mord

 

Der Letzte seiner Art (E12)

 

Veterinář vyšetřuje

 

Der Anschlag (E12)

2020

Deutschland 89

 

The End Of History (E08)

 

Phase Zwei (E07)

 

Quando ti guardo (E06)

  více epizod (5)
2019

Marie Brand

 

Marie Brand und das Spiel mit dem Glück (E25)

 

Preis der Freiheit

 

Episode 3 (E03)

 

Episode 2 (E02)

 

Episode 1 (E01)

 

Volejte policii 110

 

Dunkler Zwilling (S48E05)

2018

Deutschland 86

 

Total Onslaught (E10)

 

Chickenfeed (E09)

 

Vula (E08)

  více epizod (7)
 

Malá bubenice

 

Epizoda 3 (E03)

 

Epizoda 2 (E02)

 

Epizoda 1 (E01)

 

Marie fängt Feuer

 

Kleine Sünden (E06)

2016

Berlínská mise

 

Hacknutí (S01E04)

 

Kobra 11

 

Operace Midas (S21E11)

 

Letzte Spur Berlin

 

Klickzahlen (S05E03)

 

Místo činu

 

Durchgedreht (S47E22)

 

Speciální tým Kolín

 

Tödliche Melodie (S15E05)

2015

Deutschland 83

 

Able Archer (E08)

 

Bold Guard (E07)

 

Brandy Station (E06)

  více epizod (5)
 

Kriminalista

 

Hacker (S11E04)

2014

Místo činu

 

Verfolgt (S45E23)

2013

Kriminálka Stuttgart

 

Verschlusssache (S05E10)

 

Policie Hamburk

 

Plněná ryba (S07E16)

 

Volejte policii 110

 

Wolfsland (S42E08)

2012

Kobra 11

 

Bez kousku svědomí (S17E05)

 

Kriminalista

 

Bezmocnost (S06E07)

 

Zvláštní jednotka, Lipsko

 

Getrieben (2:2) (S13E09)

 

Getrieben (2:1) (S13E08)

 

Getrieben (1:2) (S13E07)

 

Getrieben (1:1) (S13E06)

2011

Kommissarin Lucas

 

Gierig (E15)

 

Místo činu

 

Mnichov - Vražda v synagoze (S42E33)

 

Volejte policii 110

 

Denn sie wissen nicht, was sie tun (S40E07)

2010

Speciální tým Kolín

 

Ein ehrenwertes Haus (S09E08)

 

Unter anderen Umständen

 

Tod im Kloster (E05)

2008

Doktor z hor: Nové příběhy

 

Místo činu

 

Krumme Hunde (S39E14)

 

Unschuldig

2007

Kobra 11

 

Vina a trest (S11E08)

 

Případ pro dva

 

Vražda v muzeu (S27E06)

 

Vojna a mír

2006

40. okrsek

 

Zwangsmaßnahmen (S04E06)

2005

Der Staatsanwalt

 

Místo činu

 

Jenom hra (S36E15)

2004

Poslední svědek

 

Der grüne Diamant (S06E02)

2003

Ve jménu zákona

 

Blinde Liebe (S10E01)

2002

Místo činu

 

Schlaraffenland (S33E10)

2001

Bella Block

 

Bitterer Verdacht (E11)

 

Liebesau - die andere Heimat

 

Vyšetřovatel

 

Alle für einen (S01E06)

2000

Schimanski

 

Schimanski musí trpět (E09)

 

Specialisté na vraždy

 

Lov (S02E04)

 

Utta Danella

1999

Delta Team - Auftrag geheim!

 

Die Männer vom K3

 

Harrys Pech (S03E19)

1998

Der Fahnder

 

Bandenkrieg (S08E01)

 

Kobra 11

 

Jed (S02E19)

 

Místo činu

 

Brémy - Vypálené rány (S29E08)

1997

Dr. Sommerfeld - Neues vom Bülowbogen

 

Einsatz Hamburg Süd

 

Pobřežní stráž

 

Wilde Zeiten

1996

Der Mond scheint auch für Untermieter

 

Alles nur geklaut (S02E02)

 

Reine Nervensache (S02E01)

 

SK Babies

1992

Wolffův revír

1988

Siebenstein

Dokumentární
2019

All I Never Wanted

2017

Das Luther-Tribunal - Zehn Tage im April (TV film)

2013

Akta Medicejů (seriál)

 

Münchhausen - Die Geschichte einer Lüge (TV film)

2011

Die Kulturakte (TV film)

2010

Nedokončený film

2007

Giganten (seriál)

1997

Kreuz & Quer (seriál)

Krátkometrážní
2014

P für Wahrscheinlichkeit

2001

Gregors größte Erfindung

1999

Mary

Host

Pořady
1992

Riverboat

1991

DAS!

Ovládací panel

Reklama

Reklama