Reklama

Reklama

Je-hoon Lee

Je-hoon Lee

nar. 04.07.1984 (38 let)
Městská čtvrť Hyoja, městský okres Jongno, Soul, Jižní Korea

Zajímavosti (3)

Peuriseuteu (2018)

  • Hlavní mužskou roli bez větších rozpaků odmítl prvně oslovený jihokorejský herec Je-hoon Lee. A tak jen díky tomu se v roli seriálového Soo-min Oh mohl objevit mladý herec Woo-jin Yeon. Ten se tak setkává se svoji hereckou kolegyní Yoo-mi Jeong, s níž se během společného natáčení potkal naposledy v roce 2014, a to během natáčení hororového snímku The Tunnel. (Conspi)

Zítra s tebou (2017)

  • Než se potvrdila účast jihokorejského herce Je-hoon Lee, bylo rovněž zamýšleno obsadit do hlavní mužské role populárního jihokorejského herce Min-ki Lee. Ten ale nabídku ztvárnit seriálového So-joon Yoo nakonec nepřijal. A stejně se zachovala i jihokorejská herečka Ji-min Han, která zase odmítla ztvárnit hlavní ženskou seriálovou postavu jménem Ma-rin Song. (Conspi)

Deokingtuheocheu (2012)

  • S hlavní seriálovou rolí bylo v době předprodukce spojováno dokonce i jméno jihokorejského herce Byeong-heon Lee. Ten ale nabídku na úkor nabídky, ztvárnit hlavní roli v historickém snímku Masquerade, odmítl. Stejnou nabídku odmítla také i dvojice dále oslovených herců, In-sung Jo a Je-hoon Lee, který nabídku odmítl na úkor nabídky objevit se v televizní sérii Fashion King vysílané televizní stanicí SBS v  roce 2012. Hlavní role byla seriálovými tvůrci přeobsazena populárním jihokorejským hercem Seung-gi Lee. (Conspi)

Galerie (113)

Reklama

Herec

Host

Pořady
2013

Na honja sanda

2010

Reonning maen

2005

Muhan dojeon

Režisér

Seriály
2021

Eonpeureimdeu

Scenárista

Seriály
2021

Eonpeureimdeu

Ovládací panel

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama