foto

Jack Reynor

  • nar. 23.1.1992 (27 let)
    Longmont, Colorado, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Jack Reynor se narodil 23.1.1992 v Coloradu, USA. Brzy se celá jeho rodina přestěhovala do Irska, kde byl vychován svou matkou a prarodiči. Jeho láska k herectví se probudila v sedmi letech díky účasti na natáčení filmu COUNTRY režiséra Kevina Liddyho. V letech 2004 až 2010 navštěvoval soukromou střední školu Belvedere College SJ v Dublinu, kde účinkoval v několika divadelních inscenacích. V roce 2010 jej režisérka Kirsten Sheridan obsadila do snímku DOLLHOUSE, který si odbyl svou premiéru na Berlínském mezinárodním filmovém festivalu v roce 2012. 

Zlom nastal roku 2011, kdy jej režisér Lenny Abrahamson obsadil jako hlavní postavu do svého očekávaného filmu WHAT RICHARD DID. Filmové ceny Irish Film & Television Awards jej za jeho výkon ocenily vítězstvím v kategorii "nejlepší herec". Právě díky tomuto irskému dramatu si ho všiml i hollywoodský režisér Michael Bay, který jej obsadil do filmu TRANSFORMERS: AGE OF EXTINCTION, jednoho z nejočekávanějších filmů roku 2014. Účinkování v další trilogii slavné série by mu mělo zajistit prvotřídní herecký start za hranicemi Irska.

Ondra "Andrew78" Novák

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace