Reklama

Reklama

Jack Reynor

Jack Reynor

nar. 23.01.1992 (29 let)
Longmont, Colorado, USA

Biografie (1)

Jack Reynor se narodil 23.1.1992 v Coloradu, USA. Brzy se celá jeho rodina přestěhovala do Irska, kde byl vychován svou matkou a prarodiči. Jeho láska k herectví se probudila v sedmi letech díky účasti na natáčení filmu COUNTRY režiséra Kevina Liddyho. V letech 2004 až 2010 navštěvoval soukromou střední školu Belvedere College SJ v Dublinu, kde účinkoval v několika divadelních inscenacích. V roce 2010 jej režisérka Kirsten Sheridan obsadila do snímku DOLLHOUSE,… (více)

Videa (4)

Rozhovor 2 - Jack Reynor

Zajímavosti (12)

Slunovrat (2019)

  • Po vynuceném koitu s Majou měl Christian vyběhnout ven v róbě, ve které vešel dovnitř. Jack Reynor ale sám navrhl, že by měl vyběhnout ven úplně nahý, aby jeho postava vypadala více zranitelná. Reynor byl inspirován filmem The Last House on the Left (1972), ve kterém jsou, jako ve spoustě hororových filmech, ženské postavy před jejich skonem úplně nahé a ponížené. Prý měl pocit, že už je načase, aby byly podobnému hroznému zostuzení vystaveny i mužské postavy. (pórek)

Slunovrat (2019)

  • V polovině filmu dochází k rituálu „ättestupa“, kdy starý muž a žena dobrovolně skočí ze skály, aby uvolnili místo mladším ve své komunitě. Tento rituál je založený na norských legendách, kdy lidé spáchali sebevraždu, když už byli příliš staří na to, aby se o sebe postarali. Oba stařešinové mají na svých obeliscích stejné runy, které následně mají na oblečení Christian a Dani (Jack Reynor a Florence Pugh), což symbolizuje koloběh života v této komunitě. (hansel97)

Galerie (93)

Reklama

Herec

Host

Režisér

Krátkometrážní
2019

Bainne

Scenárista

Krátkometrážní
2019

Bainne

Ovládací panel

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama