Pavlač Ester Kočičkové (2007) (pořad)

Mám ráda ten nápad "rozhlasového pořadu", má to celé fajn atmosféru. Ty kecy tam ale špatně snáším. To nejsou pohledy do ženské duše, to je utlachané vymezování se vůči všemu, speciálně vůči chlapům. Ester Kočičkovou jako profesionální kecálistku respektuju, ale působí na mě tak trochu dojmem fúrie. Navíc to věčné skákání do řeči - třikrát fuj!

Strašidelný dům (2003)

Podle mě je to příjemný snímek z kategorie non-intelektuálních komedií.

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)

Nejsem si jistá, zda je tam vůbec nějaký díl, ve kterém se Mirek Donutil neválí v posteli s nějakou tou lepou děvou... v tomhle směru mám trochu podezření na zásahy do scénáře. Nicméně jde o pěkný český průměr, za který navíc netřeba bezprostředně platit - viz archiv ČT.

Třetí princ (1982)

Jak se jim do toho podařilo dostat tolik implicitní exotiky?

O život (2007) odpad!

Ono v podstatě stačí vidět jména herců, aby si člověk udělal o filmu představu. Štěstí, že jen málokdo má o českém filmu iluze, tak asi tenhle trapný pokus o nějaké to ha-ha málokoho zklame. Ha-ha.

Vražda v Orient expresu (1974)

Uřvaný Poirot, nezvládnutý rytmus filmu a pokusy nacpat do konzervativní detektivky okázale efektní momenty. Skoro mám dojem, že tři hvězdičky dávám jen za předlohu.

Metro (2004)

Vcelku zábavný evropský hororový pokus s nesmyslně natahovanou stopáží. Bezva mutant. Zrůdná práce stylistky na chuděře "Lole". Hodnocení: čistý střed.

Je to možné? (2005) (seriál)

Výborný počin. Když to člověk srovná s českou záhady-řešící produkcí, musí se smát.