Old Guard: Nesmrtelní (2020)

2,5*-3.0* - vzhledem k nízkému celkovému % zde dávám 3. PS: Poslední scéna tak předvídatelná, až mě to nasralo, že si ten "velkolepý", ale naprosto zbytečný, zvrat nemohli projednou odpustit.

Ostrov (2005)

Dnes je opět v televizi, ale už ho podruhé vidět nechci.. To něco značí.

Overlord (2018)

Můžou se s nima setkat třeba stokrát. A stejně je po sto prvé zase a znovu střílej do těla, místo do palice.

Paranormal Activity 2 (2010)

Neskutečně otravný film, protože vás nutí být imrvére ve střehu a o to frustrující pak je, že se tam.NIC.NEDĚJE. Hvězda pradoxně za to, že to byla taková táhlá nuda, až mě to zapomnělo na*rat.

Pátek třináctého (2009)

Tak to mi jako promińte,ale lístek do kina jsem si koupila na horor a ne na porno. Detailní popis prsou jedné z aktérek mně opravdu nebral - to že má bradavky přesně uprostřed mi bylo opravdu jedno.. Hrozné.

Philadelphia (1993)

Judge Garrett: "In this courtroom, Mr. Miller, justice is blind to matters of race, creed, color, religion, and sexual orientation." Joe Miller: "With all due respect, your honor, we don’t live in this courtroom though, do we?" ... a vo tom to celé je.

Piraňa 3D (2010)

Útok piraní dobrý, ale panebože, tolik koz pohromadě snad ani nebylo nutné, i když chápu, že cílovou skupinou jsou nadržení teenageři. Opravdu ale netuším, kdo by do háje chtěl vidět piraňu vybrkávající ukousnutý 3D penis. Chlast, sex a tuč tuč nejak není šálek mého čaje a tak když ti puboši ve víru feromonů ignorovali nařízení policajtů, ten masakr jsem jim ze srdce přála. Piraně skáčou, kousaj, břichem dovnitř, pusou ven.. Spoiler Alert! Jo a taky jsou očividně pěkný perverzáci, když první kousnutí na té cool párty je do zadku. :)) //A taky nechápu, proč při final fight piraně neodplavaly už když stáhly pod vodu tu dlouhovlasou kozatou ženskou, ale náš mladý hrdina musel do korýtka přidat ještě toho bezkuláka se srandovně ohlodanýma nožičkama. Taky nějak nerozumím účelu té nahé holky na paraglidingu, hlavně tedy jaktože ji v jednom momentě točí na kameru a v další chvíli jsou uplně jinde, holce rybičky okusujou lýtkový sval a ti co ji před chvílí točili jí nevěnují žádnou pozornost.// Na druhou stranu některý efekty byly opravdu.. efektní, obzvláště se mi zaryla do paměti scéna, kdy se nebohé slečně zamotaly vlasy do lodního šroubu. Zítra se asi půjdu ostříhat na ježka.