Oko (2008)

Mám dojem že tady si Američani prostě řekli: "Uděláme remake, ale každou klíčovou scénu a dialog totálně zprzníme." - - Jestli to tak bylo, tak mission accomplished.

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

2,5*-3.0* - vzhledem k nízkému celkovému % zde dávám 3. PS: Poslední scéna tak předvídatelná, až mě to nasralo, že si ten "velkolepý", ale naprosto zbytečný, zvrat nemohli projednou odpustit.

Ostrov (2005)

Dnes je opět v televizi, ale už ho podruhé vidět nechci.. To něco značí.

Overlord (2018)

Můžou se s nima setkat třeba stokrát. A stejně je po sto prvé zase a znovu střílej do těla, místo do palice.

Paranormal Activity 2 (2010)

Neskutečně otravný film, protože vás nutí být imrvére ve střehu a o to frustrující pak je, že se tam.NIC.NEDĚJE. Hvězda pradoxně za to, že to byla taková táhlá nuda, až mě to zapomnělo na*rat.

Pátek třináctého (2009)

Tak to mi jako promińte,ale lístek do kina jsem si koupila na horor a ne na porno. Detailní popis prsou jedné z aktérek mně opravdu nebral - to že má bradavky přesně uprostřed mi bylo opravdu jedno.. Hrozné.

Philadelphia (1993)

Judge Garrett: "In this courtroom, Mr. Miller, justice is blind to matters of race, creed, color, religion, and sexual orientation." Joe Miller: "With all due respect, your honor, we don’t live in this courtroom though, do we?" ... a vo tom to celé je.

Časové pásmo bylo změněno