Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Akce, akce a zase jenom akce! Dlužno dodat, pořádně drsná! Je to přece Rambo! Nic víc nic míň ale přesto za 4*

Masakr v Texasu (1994) odpad!

Během sledování tohoto "skvostu" jsem byl udivený jak z Divíkova! Promarnil jsem 83 minut života! Ten film je opravdu, ale opravdu strašný! Nedoporučil bych snad ani největšímu nepříteli!

Klub sráčů (2000) odpad!

Tento film bych teda nedoporučil ani svému největšímu nepříteli!

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Pulp Fiction aneb Jak se stát kultem hned po uvedení do kin! Další už kdovíkolikátý a zasloužený návrat Johna Travolty na výsluní! Umně pospojované historky explodující ve výbušném finále, kde i ten největší nesmysl dá smysl. No a ty dialogy o hovně, které ve výsledku nejsou sračka, paráda! Jako třeba ten pronášený samotným Tarantinem: "Mám snad před barákem ceduli s nápisem ´Skladiště mrtvej negrů´???"

Bod zlomu (1991)

Každý v životě hledá tu svoji "vlnu". A je jedno, co si pod významem vlna představíte. Infiltrovaný policista mezi surfaři. Kamarádství. Láska. Oceán. Vlny. Surf. Vzpoura proti konzumní společnosti. Nadprůměrný thriller.To všechno a mnohem víc je Point Break.

V plném slunci (1960)

Talentovaný Alain Delon "V plném slunci" lásky, závisti a chtíče!

Planeta opic (2001)

Je to jiné, je to zábavné, má to nadhled a je to náležitě ulítlé...

Neznámý svůdce (2007)

Hlavní hrdinka pátrá po smrti svojí kamarádky. Nechá se zaměstnat ve firmě, kde pracovala. Na cestě za pravdou jí pomáhá kamarád...To by ještě šlo.Ale takový podraz na diváka, jakým je konec v tomto filmu teda strávit nemůžu.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Děkuji pane Formane za 133 minut strávených v blázinci po boku Jacka Nicholsona, Louise Fletcher, Dannyho De Vita, Christophera Lloyda, Vincenta, Brada a všech ostatních. Díky a smekám! Zajímavé ale je, že v době vzniku se film u nás díky cenzorům promítat nesměl, ale kniha Kena Keseyho tehdy dostupná byla (vyšla v Knižním klubu nakladatelství Odeon).