Dopisy pro Julii (2010)

V rámci žánru je to povedená oddychovka. Mezi ústřední dvojkou to příjemně jiskří, Amanda Seyfried je jako vždy roztomilá, výčet nejrůznějších Lorenzů je vtipný... a ta Itálie! no, co víc si přát?:-) (a nesmějte se, když to začne být romantika se vším všudy:D přivřete oči a užijte si to;-))

Hezké vstávání (2010)

Jako budoucí novinářku (a vlastně už i současnou:-))) a studentku žurnalistiky mě tenhle film svým obsahem zaujal. Nebyla jsem zklamaná. Harrison Ford je úplně... no, řeknu to naplno... boží a s Diane tvoří rozkošnou dvojku, kterou bych si v televizi pro to usmání po ránu určitě pustila:-) Jak napsala Galadriel - je to pohodovka, perfektně to plyne a člověk se nenudí. Povedená záležitost (jedna z nejpovedenějších v poslední době, takže čtyři hvězdičky, za které se nemusí stydět.

I Hate Luv Storys (2010)

Jen hlavní představitelku bych nejradši vyměnila.:-) Vyskytuje se tu jeden z nejlepších odkazů na Devdas ever.:D Kdo uhádne jaký to je? Nápověda: Uděláme si ohníček? +++++++++++++ Jen bych asi ještě varovala bollywoodské začátečníky, že tenhle film si určitě vychutnají líp až po zhlédnutí těch největších romantických provarů. Těch odkazů je tam fakt mraky. ++++++++++++++ Z novějších věcí, co jsem v poslední době viděla, má tohle suverénně nejlepší hudbu. (nepočítám Jab We Met, tomu se asi jen tak něco nevyrovná:-))

Jak vycvičit draka (2010)

Jeden z nejlepších animáků, který jsem viděla...:-) Toothless je nejrozkošnější mazlíček a chtěla bych ho domů!:D U některých monologů hlavního hrdiny se prostě nejde nesmát (viděno v autobuse SA) a nerušit okolní cestující. Myslím, že tenhle filmeček se brzy prodere do mých oblíbených. Musím to vidět znovu, značka brzo!

Kajínek (2010)

S reáliemi se tvůrci moc nes*ali... Jinak zajímavý pohled na tenhle případ, ale stejně mě dostává, jak mu najednou všichni fandí:-))) co ty filmy nezmůžou...

Kráska mezi muži (2010) (TV film)

Ve svém žánru špatných a pitomých romantických komedií je to špička:))) proto 4 hvězdičky:D A náhodou jsem se i párkrát zasmála;-))

Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka (2010)

Je to slabé... hodně slabé. Celkově to pro mě bylo velké zklamání. Scénáristé tomu moc nedali, takže se všechno děje tak nějak podivně rychle a zároveň se vlastně neděje nic... V kině vedle mě seděla zřejmě fanynka předlohy, která asi v půlce filmu zvolala: "No konečně něco, co bylo v knížce!" Jo a 3D? Tak to jim fakt nevyšlo.

Městečko Haven (2010) (seriál)

jsou to takové horší čtyři hvězdičky. Seriál by se nemusel brát tak vážně a nemuseli by všechno tak natahovat... a pak to všechno najednou (díky oslím můstkům) vychrlit na konci sezóny... Už u prvního dílu jsem si říkala, že by nebylo asi ani od věci, kdyby se to pustilo směrem, který vytyčila Eureka.:-) Ty čtyři ale dát musím. Proč? Lucas Bryant je prostě sexy:D

Na vlásku (2010)

Já se perfektně bavila. Neustále jsem se rozplývala nad Maximem (koněm) a chameleonkem, hlavní hrdinové na jedničku... zápletka super:-) Nemusím být dítě, abych dala 5 hvězdiček:-)