O pokladech (2012) (TV film)

Bylo to hrozně miloučké, příjemné a pohádkové.:-) Humor tam byl, výprava tam byla, hlavní postavy byly příjemné a ty exteriéry... mňam. S Liškou nám pak vychází jasné čtyři.:-)

Prometheus (2012)

Já nějak nevím... možná to hodnocení půjde nahoru, až se na to podívám znovu... teď mám ale pocit zklamání - hodně jsem očekávala a málo se mi dostalo. Na druhou stranu atmoška byla skvělá, ale ani ta nedokázala vykompenzovat řadu otázek, co jsem měla po skončení titulků. (kino, 2D, originální znění)

Rebelka (2012)

Já teda nevím, ale mně to vážně bavilo :p Rebelka byla úžasná (ty vlasy bych chtěla :D) a medvědice byla k sežrání... Vůbec si nemyslím, že by to ztrácelo pixarovskou poetiku, naopak ji to mělo... a nebylo to jen tím skotským přízvukem, který celému snímku dodal korunku.

Sněhurka a lovec (2012)

Je to něco mezi třema a čtyřma. Má to svoje plusy, ale i mínusy. Například proslov před bitvou byl vyloženě stupidní... a taky mi to přišlo trošku roztříštěné - někde čuchnem, ale nedotáhneme to do konce a nespojíme to dohromady, což je hrooooozná škoda. A některé věci byly vcelku nedořešené, což mě taky zamrzelo. Na druhou stranu to mělo atmosféru, Theron byla famózní sociopatka a Hemsworth je prostě k sežrání (a ten Claflin jako taky není špatnej:D).

Šťastný smolař (2012) (TV film)

Protože Carlos neměl titul, koupil si ho v Plzni. Trojan neměl chybu, vůbec to bylo super a hláška 'Motor nám nadobro zemřel u Mrtvého moře, ale u města Lurdy jakoby zázrakem zase naskočil.' si budu pamatovat asi už napořád.:D

Temné stíny (2012)

Ať si říká kdo chce co chce, mně se to líbilo. Tim tam byl a Johnny byl neodolatelný. Konečně taky upír, co se nebojí pít krev!:-) Hláškovalo se jako o závod a nuda to určitě nebyla.

Terapie láskou (2012)

Tohle je šílený film o šílených lidech pro šílené lidi... jinými slovy je jako mně šitý na míru. Pět hvězd nedávám, protože Jennifer Lawrence je prostě Talent. Nedávám je ani proto, že Bradleyho Coopera miluju už od dob Alias. Nedávám je ani kvůli skvělé roli Roberta De Niro. A nedávám je ani kvůli převelice potěšujícím roličkám Julie Stiles a Anupama Khera. Dávám je, protože ten film si to zaslouží :-)

Útěk z MS-1 (2012)

Dvě hvězdičky za Guye Pearce:-)) Ovšem troufám si tvrdit, že volný pád z nízké oběžné dráhy by asi ani on nezvládl...:-)