Miami Vice (2006)

Dvaja machri ktorý sa neboja ničoho... Takto by som opísal Vapet na DVD. Velmi sa mi pačili scény ktore boli vlastne spravené ako keby ručnou kamerou, strelba aj zbrane mali dobrý zvuk.Najviac som bol ohromený z vety "Kto vas pozná... Sony : no moja mama a otec ma poznajú" Naozaj je to jeden dobry akčný film na ktorom sa da aj pobavit aj poriadne si ho vychutnať.

Nepřemožitelný (2006)

Päť krát som videl tento film za mesiac a vždy som sa na konci rozplakal, nemožem si pomôcť, je to jednoducho krááááása :)))

Oko dravce (2008)

Eagle Eye... presne to vystihuje Oko dravca ktoré vidí všetko a je nebezpečné ako aj v tomto prípade. So začiatku som nevedel kto riadi celú tú akciu na atentát. Je podivuhodné že vláda USA zase excelovala so sovjimi experimentami a ako vždy zase sa im to vypomstilo. So Shia sa stáva veliká filmovýá hviezda ak bude takto pokračovať je len na dobrej ceste. Celý film boj dobre premyslený a všetko bolo tak ako malo byť. Poriadna akcia nechýbala ani len v sekunde filmu to sa my páčilo najviac. Všetky tie kamery, prenasledovanie a presnosť. Dávam čistých 5*****.

Sedm životů (2008)

Film ktorý v sebe skrýva toľko emócií, ktoré Will Smith prejavuje sú fakt ohromné. Pomáhať ľuďom sám od seba, tak to dokáže len veľmi, veľmi málo ľudí. Som z toho veľmi pozitívne nadchnutý. Keď niekto povedal Willovi že má odísť tak to jednoducho spravil bez nejakých zbytočných otázok. Väčšina ľudí by sa ešte snažila presvedčiť aby ho počúvali. Prechádzka so psom ma pobavila aj to že je vlastne vegetarián. Pes a vegetarián. Stáli úsmev na Willovej tvári ma prekvapil, za to že môže pomáhať ľuďom mu stačí úsmiať sa a mať ten správny pocit. To je prístup z ktorého by si mal každý brať príklad. No pritom sa zamilovať do krásnej ženy, to je sen.Woody Harelson svoju úlohu zahral tak perfektne, že som sa skoro rozplakal. Konečne na konci ako to pri takýchto filmoch býva som sa presne dozvedel ako to vlastne všetko začalo. Láska dokáže robiť neuveriteľné veci. No a takú smrť som ešte nevidel, ako to spravil Will. Nemám slov na tento film, už dávno som nevidel taký perfektný film. Čo všetko dokáže človek spraviť pre druhého...

Saw 2 (2005)

Pokračovanie prevého deilu sa začalo. Hneď úvodná scéna ma zaujala a kukal som na to ako puk. Zaujímavá prilba na hlavu... Páči sa mi ako prebieha skákanie scén takým fotoaparátovým zvukom, keď sa detektív rozpamätáva vo svojej hlave. No a samé pasce, samé pasce to je dobrá vec. Nechcel by som sa ocitnúť v nejakej takej situácii. Jasné že dali do dvojky viacej hororovej fantázie pretože také dvojky bývajú. Je to celé o skúmaní ľudskej povahy, váženia si ľudského života. tak ako by to normálny ľudia mali robiť. Ešte by som chcel dodať, Bewerley toto neni ako "V siedmom nebi". Scéna so striekačkami to naozaj stojí zato, fakt nechutné. Johnov hlas je fakt brutálny, presne takto si predstavujem hlas vraha.

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Keanu je PÁN herec, do tejto roli sa tiež fajnovo hodí. Nemožem si ale stále pomôcť, ťahá ma to k Neovi, skoro v každom filme kde hrá. Celkový dej filmu a koniec sa mi páčil pretože to malo hlavu a pätu. Dobré efekty vynikli hlavne keď sa začalo mazamie Zeme, zničenie kamióna alebo štadióna. Už tam len chýbali hráči kroý sa pýtaju "hej tréner.. kde budeme teraz trénovať?" Páčilo sa mi aj obsadenie niektorých vedlajších úloh, napr. Veliteľ armády Robert Kneeper známejší ako T-Bak z Prison Breaku alebo Kyle Chandler zo Zajtrajších novýn o ktorom som už dávnejšie nepočul no a aj Willov Smithov syn Jade sa do filmu celkom hodí.

Saw: Hra o přežití (2004)

Chlapče toto je konec sveta... som sa nevedel vykukat s vykukaného. Aj po konci filmu som si prial aby ešte stale pokračoval. Všetko bolo doklanle preplánované a premakané. No a samotné úlohy pre quázi "pacientov" nemali chybičku. No a na konci keď sa zdvihol ten čo to všetko naplánoval zo zeme tak som skoro skapal od prekvapenia a nadčenia celéfo priebehu. Preto dávam aj čistých 5*****

Max Payne (2008)

Po zhliadnutí v HD som fakt veľmi prekvapený, Mark patri medzi mojich obľúbených hercov a aj v tomto filme sa predviedol slušne, podľa mňa nie je čo vytknúť, presvedčivý výkon a musím priznať, že typy takéhoto žánru sa mi v poslednej dobe pačia.

Rallye smrti (2008)

Strašne som sa na tento skvelý film tešil a keď som ho začal pozerať, skoro som skapal...!!! Jason sko jeden z mojich naj naj naj hercov sa perfektne hodí na túto rolu killera. Dej má nápad spád, drámu aj ostatné prvky ako napr akčné a sexy, čo samozrejme pri Jasonovi nesmie chýbať. Jednoducho to je skvelé od začiatku až do konca. Perfektné kocečky na Jasonovom bruchu a vymakaný chrbát. Nemám tomuto filmu čo vytknúť tak dávam 5***** za film a za kocky a chrbát 3***.

Kurýr 3 (2008)

Takto som si to celé predstavoval a nijak inak. Moja najoblubenejšia značka auta AUDI ako inak, spom rád že sa stala hlavnou autovou postavou vo filme. Pre takéto scény ako v tomto filme sa stal mojím obľúbeným hercom Jason Statham. Neskutočná naháňačka s Meďákom po cesta aj v lese to nemalo chybu. Strašne sa mi na to fajnovo pozeralo. Síce herečka tam mohla byť krajšia alebo jej aspoň mohli dať dole tie pehy ale inak sa dala. Vidno že sa Jason o svoje parádne telo stará, je to presne typ herca ktorý sa do takýchto filmov hodí. Odomňa čistá 5*****!!!!