Vodní svět (1995)

Škoda nevyužité šance, mohlo to být ještě mnohem lepší. Tento film byl nepochopitelně pasován na nejhorší propadák, ale špatný v žádném případě není a rozhodně pobaví.

Obávaný bojovník (2006)

Výborné. Director's cut potom zcela jasných pět hvězdiček a jeden z nejlepších né-li úplně ten nej kung-fu film

Cesta kolem světa za 80 dní (2004) odpad!

Tak tohle je blamáž. Kdo kdykoliv slyšel alespoň vzdáleně o předloze tak musí chtě nechtě připustit, že takové prznění předlohy by mělo být trestné. Nemohu to nazvat jinak než zhovadilost. I jako totálně bezduchá zábava je to nedostačující. Paskvil

Bratrstvo vlků - Hon na bestii (2001)

Je to jen můj pocit, že kdyby byl film o hodinu kratší jen by to prospělo? A nebo tu hodinu mohla kamera zabírat jen Monicu Bellucci. Proboha proč je to tak roztahané? A co ty dialogy? Chvílemi si člověk připadá jako v seriálu kde vynechal jeden či dva díly. Tento film by měl jít nejdříve do střižny, pak se vrátit a myslím, že by to hodně prospělo. Hlavně divákovi

Mortal Kombat 2: Vyhlazení (1997) odpad!

Kdo přetrpěl toto tak už vydrží pravděpodobně cokoliv. Tento film je tak špatný, že to hraničí s uměním. Zatímco jednička byla ještě koukatelné béčko tak tohle nemá v abecedě označení.

Johanka z Arku (1999)

Ten kdo psal scénář by zasloužil pověsit. Něco tak nudného se hned tak nevidí. Dialogy jsou celý film o ničem a neuvěřitelně rozvleklé. Jovovich celý film křičí do boje a bijte je a působí až směšně a trapně. Bitvy jsou průměrem a film rozhodně nezachraňují, protože postrádají návaznost a dynamiku a jsou dost naivní. Tak nevěrohodný film jsem už dlouho neviděl. Navzdory tomu co tady napsalo pár jedinců se film téměř v ničem neshodoval s realitou té doby. TV Joan of Arc s Leelee Sobieski byl o několik tříd výše a se zlomkem rozpočtu. Jinak dabing Vilhelmové řádím k tomu nejhoršímu co kdy bylo k slyšení.

Bathory (2008)

Opět velká reklama a boom a opět propadák. Myslím, že to bude jeden z nejrozporuplnějších filmů v hodnocení. Vyznělo to jako televizní inscenace s takovým nemastným neslaným scénářem roztahaná násilím do více jak dvou hodin. Amatérismus na tomto filmu je téměř hmatatelný Kritici se drží překvapivě při zdi, ale i tak na jakoukoliv výtku reagují Jakubisko a jeho žena hystericky - asi proto, že film prodělává kde může. Vždyť kde proboha promrhali více jak 300 miliónů? A ještě něco - proč to proboha ta slečna šla do kina pirátit? ----- Dávám další hvězdu dolů - omylem jsem shlédnul část tohoto filmu znovu (čistě zvuková kulisa). Opravdu strašná díra na peníze

Město bohů (2002)

Po tomto filmu jsem měl neodbytný pocit, že problémy jako jsou tyto by se daly snadno vyřešit vyhlazením takových čtvrtí. Téměř dokumentární film a dost nechutný

Hancock (2008)

Úlet. A pořádně veliký. Chvílemi mi připadalo, že ani Berg jako režisér ani Smith jako hlavní hrdina (tím je přitom zcela jasně Charlize Theron, která veškerou pozornost strhává na sebe) nevědí co si s tím počít. Tomuto filmu chybí prakticky vše. Od hudby, přes výkony až po lepší scénář. Smith nezklame a opět se snaží dělat to co odkoukal od Eddie Murphyho. Jenže to už tady bylo, no schválně nechte mě přemýšlet .... no ano, už nejméně stokrát. SPAWN - Michael Jai White - prakticky totožné, možná dokonce lepší