• Romantický

Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)

Je mi to moc líto, ale jenom dvě hvězdy. Strašně nevyvážený seriál, kdy začátek fajn, prostředek hrůza, čtrnáctý a patnáctý díl výborný a poslední díl, to si snad dělají srandu ne? Aby mě v romantickém seriálu nezajímala žádná romantická linka, ale přátelství mezi doggaebi a smrťákem? Seriál si udržel moji sledovanost vlastně hlavně kvůli výbornému parťáctví těch dvou, byli extra vtipní, přesně tenhle druh humoru "jen tak mimochodem" mám ráda a Goblinovi alias Yoo Gong. Nejen, že je to děsně pěknej chlap (! děsně pěknej chlap !), ale jeho postava byla moc fajn a člověk s ní snadno sympatizoval. S herečkou Kim Go-eun problém nemám, je hezká a příjemná takovým zvláštním způsobem, líbí se mi ten její zastřený pohled, ale její postava byla na zabití. Byla strašně nekonzistentní, měnila názory tak rychle, že jsem to ani nestihla sledovat, jakože prostě po deseti vteřinách zase řekla něco jiného, pak už sem jí nevěřila vůbec nic a jen mě otravovalo čekat, kdy zase změní názor (brzy). Vedlejší postava Sunny byla absolutně zbytečná, kdyby tam vůbec nebyla, nic se nezmění, jen by se možná o dost méně brečelo. Její romantickou linku se smrťákem shledávam úplně pomatenou, jediný co dělají je, že si řeknou, že už se neuvidí a pak se zase vidí a znovu akorát řeknou, že už se neuvidí. Přitom se vůbec neznají, v Koreji abyste se báli se na někoho podívat, jinak už kráčíte k oltáři (berete si zde přítomnou whats her face?). Mělo to světlé okamžiky, to jo, příjemný OST například, určitě přátelství mezi goblinem a smrtkou, potěšila rolička Jung Hae-in a scénu s rozpůlením auta, kdy hraje písnička Time to Say Goodbye jsem si vyloženě užila, ale těch pitomých nápadů prostě bylo víc, jako třeba minulé životy, úplně divný rádoby záporácký duch/neduch, brečení, plácání v neexistujícím vztahu, hlavní hrdinka, ubíjející čekání. Děj mi vůbec nepřišel komplikovaný a složitý, ale plytký. A přitom to mohlo být tak dobrý! Já úplně cítím, jak moc dobré to mohlo být a o to víc mě to mrzí.----------po měsíci přidávám hvězdu. Rozšířila jsem si obzory, viděla jsem teď hodně špatných korejských počinů, nebylo by spravedlivé, abych hodila Goblina k těm horším.

Tanečník (2016)

Jeho elegance, vášeň pro tanec a graciéznost pohybu mě chytla a už nepustila. Možná bych ocenila, kdyby to šlo víc do hloubky a Sergej toho řekl více, zas na druhou stranu se mi líbí, že si to nechává pro sebe, že do toho spíš nikomu nic není. Líbilo a moc.

Ach, můj duchu! (2015) (seriál)

Hlavní hrdinka byla moc sympatická. Když nemluvila. Buď originální osoba v těle byla samé promiňte a kam mě postavíte, tam zůstanu a ta druhá zase ječela, až to uši trhalo. Snad až okolo 12tého dílu začalo být sledování příjemnější. A když tak nad tím přemýšlím, nevím, kdo byl víc panenský. Jestli ta holka nebo její vyvolený. Kriminální zápletka se dala, ikdyž mi to nedalo, abych se nepozastavila nad prací místní policie, ale je to primárně romantický seriál, tak tam nemůžu čekat Grissoma. Líbí se mi Kang Ki Young, který nemusí říkat vůbec nic a už se směju. Párkrát jsem nad trapností skutečně musela zavřít oči, hlavně při, no nazvat to sváděním je trochu tristní. Možná podat trochu sedativ hlavní holčičí postavě, píchnout trochu adrenalinu hlavní mužské postavě a bylo by to o dost lepší. Škoda.

Ant-Man (2015)

Dávám tři a je to s hodně odřenýma ušima. U marvelovky se mi nestalo, že bych se nudila. Zatím viděno jednou a jsem velmi nenadšená.

Barely Lethal (2015)

Jedna hvězdička a to pouze za předtitulkovou písničku a titulkovou písničku Major Lazer - Get Free ft. Amber of the Dirty Projectors. Zbytek stojí za vyliž. Není to vtipné ani romantické, je to trapné a hloupé.

Jako ty (2015)

40 minut sem zírala, jak někdo zírá, prohlidla si ucho, bradu a nos Kristen a pak jsem to bez výčitek vypnula.

Jenny se vdává (2015)

Nemám ani tak problém s hlavní hereckou dvojkou jako ostatní uživatelé, je pravda, že chemie mezi nimi moc není, ale protože film nestojí vlastně ani tak na nich jako na ostatních, nijak to nevadí. Největší problém mám vlastně s celým pojetím filmu. To, že je moje dcera lesba se tady bere jako ta největší tragédie a to já teda neshledávám ani v nejmenším. Proto mě všichni štvali, svým kreténským postojem k celé téhle gay záležitosti. (ano, vím že to byl záměr) Tohle přece není tragédie! Tragédie je zával horníků v dole nebo mniši, kteří se upalovali na protest. Jsme přece v 21. století a člověk by se snad neměl bát říct svojí sexuální orientaci nikomu a už rozhodně ne rodině. Taky mě dost nakrkla Grace Gummer se svojí posedlostí trávníkem.

Jupiter vychází (2015)

Jj, pěkný obrázky tam byly. Jako záporák Eddie Redmayne, tedy nejstarší královský synek je hňup nad hňupy (promiň Eddie, víš, že to tak nemyslim), ale pořád vypadá jako uličník než jako seriózní zlá postava co má někoho ehm, sklízet a Channing Tatum, tedy Caine je trochu jako zpomalený trouba s přistřihnutýma křidýlkama (promiň Channingu, ty víš, že to tak myslím). Mila je pořád krásná, ale nic víc. Milujem se, ale známe se dva dny. Jsme pokrokový, nepotřebujem nic než padání a chytání s extrovníma botama a je z toho láska jak trám. Kdybych měla popsat někomu tento dvouhodinový film, nevěděla bych jak na to. Co se tam vlastně dělo? Žádný příběh a tolik pindů! Mila je královna, ale na úřadech cizáků si vyřizuje svoji legitimaci dlouhou dobu dost složitě(místo toho, aby ji zasypali květinami a se skleničkou šampaňského posadili do vany), nehledě na to, že je to šíleně vyspělá civilizace (která se koupe ve výměšcích vycucnutých z lidí [další ehm?]), ale jejich úřady a ti co tam pracují vypadají jako z Příčné ulice. Nejlepší zážitek z tohoto filmu jsem si odnesla již před začátkem promítání tak, že jsem před kinem viděla utíkat myšku do květináče.

Padesát odstínů šedi (2015)

Začneme knihou. Snažila jsem se jí přečíst, ale kolem 200 strany už jsem nemohla. Pouze dvakrát jsem nedočetla knihu, ale už jsem se k tomu nemohla a ani nechtěla přinutit. Je to brak nad braky, je to skutečně hrozně špatné, postavy ploché, jediný co se tak k nim dá říct je, že jsou hloupé, madam James vůbec netuší, jak napsat knihu, je to jako kdyby to zpatlala tlustá, ošklivá, zaostalá svěřenka ústavu, kterou prostě nikdo nevošukal, ačkoliv hrozně chce a tak si vymýšlí erotické příběhy, aby si je mohla v hlavě přehrávat. Jelikož je kniha skutečně odpad, je to to nejhorší, co jsem kdy četla a opravdu o ní nemohu říct vůbec nic pozitivního, nemyslím, že film dopadl tak hrozně - rozuměj, je hrozný, ale ne tak hrozný jak mohl být. Je to prostě ukecaná nuda, kde pořád akorát něco povídají. Nejenom, že chování postav nedává smysl (za což film nemůže), ale není ani žádný příběh, kterýho by se divák mohl chytit a alespoň něco v tom filmu sledovat. Možná to mělo celkem příjemnou atmosféru, ale pitomé dialogy, pitomé postavy a koneckonců i pitomá hudba, která mi zněla úplně stejně, písnička od písničky, jen přispívala k vleklému "ději". Půl hodiny před koncem jsem už nevěděla co mám dělat, uklidila jsem všechno v dosahu gauče, udělala jsem si manikúru, nakrémovala nohy, vyzkoušela nový oční stíny a kdybych vedle sebe měla jehlice a vlnu, i ten svetr bych uštrikovala. Jo a Jamie Dornan je celkem pěknej cápek, ačkoliv rozhodně ne nějaký sexuální bůh, ale má velice příjemný, hluboký hlas a hezky se poslouchal. Sexuální scény mi nepřipadaly vzrušující, jenom směšný. Tohle mě tedy skutečně neoslovilo.