Uteč (2017)

Obrátený rasizmus nikdy nebol zábavnejší. Natočte film v opačnom garde a oproti reakciám, ktoré nastanú dve sekundy po prvej projekcii, vám vzbury vyvolané atentátom na Martina Luthera Kinga Jr. budú pripadať ako hipisácke festivaly kvetín, lásky a mieru.

Instinkt lovce (2019)

Nás, ktorí Nicolasov omračujúci talent vyhľadávame čiste zo sebemrskačských dôvodov, nečaká v tomto ohľade žiadne prekvapenie. Teraz stručne k filmu. Hlavný hrdina sa živí lovom a predajom pixarovských zvieratiek a so svojim digitálnym zverincom sa dostane na loď, ktorú US autority nečakane použijú na prevoz úplne najviac nebezpečného zločinca. Členkou vojenského družstva je doktorka v podaní krásnej, do 2D vyžehlenej Famke, čo je postava určená na generovanie erotického dusna, odsúdená na tradičnú úlohu dámy v nesnázích. Približne hodinu z deja pozorujeme, ako ozbrojená aj neozbrojená partia občanov nekoordinovane pobieha po lodi a produkuje jedno neefektívne rozhodnutie za druhým. Ja som si počas sledovania filmu našla ešte bonusovú zábavu v podobe tipovačky, akú dĺžku bude mať premenlivý Nicolasov tvárový porast v ďalšom zábere (odporúčam).

3 from Hell (2019)

Keď ich pred štrnástimi rokmi vyvrhli z pekla, boli omnoho zábavnejší a malý deviant v mojom srdiečku im nadšene fandil. Po Spauldingovi ostalo prázdno, charizma postáv je preč, stratili šmrnc a vtip, nemala som komu držať nožíky. Baby je vyložene otravná a navyše pre pani Zombieovú už nastala časová perióda, kedy vizuálne začína robiť česť svojmu priezvisku.

Mozek v plamenech (2016)

Ako si tak vybavujem knihu od Susannah Cahalan, film ani zďaleka nevystihuje brutálny priebeh choroby, beznádej pri hľadaní liečby a dopad jej nevyspytateľného a krutého správania na vzťahy v jej okolí. Susannah mala šťastie, že bola obklopená ľuďmi, ktorí sa nevzdali a ona nestrávila posledné chvíle života v katatonickom stave, zavretá na psychiatrii. Ešteže choroba sadá aj na privilegovaných ľudí, mnohým sa nepodarí zamestnať najlepších lekárov v najlepších nemocniciach a tak umierajú s nesprávnou diagnózou. Susannah urobila obrovskú vec a svojou osvetou a angažovanosťou zachránila "zopár" životov. Teda, nie, že by to vôbec neprospelo aj jej kariére.

Tenkrát podruhé (2019)

Smiala som sa, zamilovala a dokonca sa mi aj slzička do oka vtlačila. Daniel Auteuil je vo svojej úlohe dokonalý a neskutočne sympatický, Guillaume Canet roztomilý a dámy krásne. A ako tak o tom píšem, uvažujem o piatich hviezdach. Možno jednu prihodím, keď La Belle Époque Zažijem znovu Tenkrát podruhé.

Prvotní vztek (2018)

Všetko dôležité už popísali ostatní užívatelia vo svojich komentároch, ja len spomeniem, čo najviac trápilo mňa. Tak bolo niečo v tej jaskyni alebo nie? Lebo ak áno, podľa reakcií mladej pani veľkosť penisu ani zďaleka nesúvisí s veľkosťou chodidla. Tým pádom z môjho pohľadu nemá absolútne žiadny zmysel pobehovať po lesoch a hľadať Bigfoota. Keby jej nerozpáral tričko na opačnej strane, mohlo to mať od pánskej časti diváctva vyššie hodnotenie.

Můj život idiota (2007)

Stand up vystúpenie skutočného Jeffa Nicholsa je približne rovnako vtipné ako táto komédia o ňom. Takže nijak zvlášť a to má touretta.

Cher: If I Could Turn Back Time (1989) (hudební videoklip)

Musí byť neskutočná prča polonahá poskakovať pred haldou nadržaných námorníkov, ktorí vyzerajú ako posledná zásielka z Číny do hračkárstva. Ďalší nesplnený sen.

Ve vysoké trávě (2019)

V minulosti mi King zatrhol laškovanie v kukurici a teraz sa mám ešte navyše rozlúčiť aj s trávou? Čo bude nasledovať, makové pole?