Broučci (1995) (seriál)

Tento večerníček mi nikdy nepřirostl k srdci. Možná je to tím přílišným náboženským obsahem, možná je to depresivní náladou, která z večerníčku vyzařuje...

BrainStorm (2008) (TV film)

Velice povedený TV film. Holt Jiří Strach je dobrej :-) Výborné obsazení a povedná (a nečekaná) pointa v závěru.

Plechový panáček (1988)

Je opravdu s podivem, co v tom Pixaru v roce 1988 dokázali.

Suvenýry (1989)

Ani se mi nechce věřit, že tohle mohlo vzniknout v roce 1989. Výrobné.

V tom domě straší! (2006)

Zpočátku jsem tomu moc nevěřil, ale po čase mě to chytlo. Byl jsem zvědav, k jakému závěru to dojde.... v tom domě prostě straší. Takový dětský "horor" a možná nejen pro děti.

Ranč U Zelené sedmy (1998) (seriál)

Vtipný a potrhlý český komediální seriál, který osobně považuji za jakýsi ekvivalent k anglickým a americkým populárním sitcomům. Takže i my máme takovýto zábavný seriál - a myslím, že docela povedený.

Kdo je tady ředitel? (2006)

Tyhle film jsem viděl jen útržkovitě, proto ho také nebudu hodnotit. Ale už jen práce s kamerou, otřesná (netradiční a "nesprávná") kompozice a střihy mě od koukání zcela odrazují. Nejsem schopen na něco takového koukat, protože skoro v každém záběru mi kompozice prostě vadí a leze na nervy.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Zvláštní film, který mě ničím neoslovil. Uprostřed filmu jsem se nudil. Nudil jsem se opravdu moc, chtěl jsem to vypnout. Ale donutil jsem se a koukal jsem na tento kultovní "skvost" až do konce. K závěru se to zlepšilo, ale i tak mi nezbývá, než dát 1*. Navíc jsem dospěl k závěru, že Tarantino není normální, je to úch*l. Zajímavý názor: flanker.27

Ajťáci (2006) (seriál)

Pouhých šest dílů v jedném sérii, ale zato povedených! The IT Crowd je skutečná bomba mezi sitcomy. Skvělé obsazení, které srší humorem - a to třeba takový Moss nemusí ani promluvit a už se člověk smíchy může potrhat. A co teprve, když promluví... Navíc tématicky je mi seriál velmi sympatický a blízký, takže jednoznačně 5 hvězdiček a vážené postavení mezi nejlepšími seriály.