Souboj Titánů (2010)

Klasika je prostě klasika,líbily se mi vizuální efekty,ale to je tak vše u tohoto filmu. Původní film měl prostě grády a i na tu dobu slušné efekty,na to nedám dopustit. Tenhle film stojí asi tak za jedno shlednutí a úplně se k tomu hodí,že né každá předělávka starého filmu se povede.

Ztraceni (2004) (seriál)

Pamatuju si,když začali tenkrát LOST vysílat na Nově a jjž tehdy mě tento seriál uchvátil a dokázal přitáhnout moji pozornost.S napětím jsem sledovál díl po dílu a snažil se vstřebat všechny ty záhady a tajemství okolo ostrova a přeživších.Tehdy jsem,ale skončil u 5. série a trvalo dost dlouho než jsem se k seriálu vrátil.Teprve nedávno jsem se k tomu odhodlal a našel si čas to dokoukat.Naprosto se stejným nadšením jako tehdy v 15cti jsem sledoval díl po díle a jak jsem se blížil ke konci,tak to začalo dávát vetší a vetší smysl.Spousta otazníku dostávala vysvetlení a samotný konec seriálu byl podle mě ohromující. Naprosto úžasná a dechberoucí poslední scéna,kterou si pro nás tvůrci vymysleli,byla krásnou tečkou a i když nějaké záhady zůstaly bez vysvětlení,tak i přesto jsem se zakončením seriálu nad míru spokojen. Při úplném závěru dostal seriál úplně jiný význam a leckdo se v tom může ztratit,ale i přesto všechny události dávali již od začátku první série až do sámého závěru smysl. Pro mě srdcovka,která po nedávném dokoukání konce stoupla ještě o stupínek víš,proto dávám jasných 5 hvězd.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Ze začátku mě seriál strhnul na svoji stranu,hltal jsem epizodu po epizodě,ale to jejich večné natahovaní a postupné odhalení matky prakticky seriál ukončilo.Proto nechápu tu 9 řadu (snad už poslední), měl být konec již v 7 řadě,protože je vidět,že už tvůrci vaří z vody.Nejsem určitě sám,kdo HIMYM sleduje už jen z povinnosti.Přesto dávám 4 hvězdy za předešlé povedené série,které zařídily slávu HIMYM.

Drive (2011)

film,který má více slow-motion záběrů než bylo použito v Matrixu a hlavního hrdinu nabušenějšího než Rock ve Fast a Furious,kterého by ani Vin Diesel nezabil,podle hodnocení jsem od toho filmu čekal víc,ale víc jak 3 hvězdy dát nemůžu...

Griffinovi (1999) (seriál)

Nápaditý humor,flashbacky s peckozníma scénkama a rodinkou podobnou Simpsnům. Simpsni jsou klasika,ale Family guye mám osobně radši,líbí se mi víc jeho humor,není to až tolik moc pro děti jako žlutá rodinka.Občas tu jsou drsné scény,ale ty dělají seriál jedinečným.Jediný co se mi nelíbí jsou zpívající scény,které se v několika dílech objevily,plus občas moc vážný děj,to bych vážně rád vynechal,proto 4 hvězdy místo 5.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Tento seriál je zároveň vtipný a zároveň nutí lidi se zamyslet nad svým životem. Příběh o tom jak Earl najde karmu a sepíše si seznam všech špatnosti,co udělal ve svém životě a které se bude snažit napravit je skvělí.Situace do kterých se díky tomu dostává zaručeně pobaví. Do toho mu pomáha jeho trošku retardovaný bratr Randy,kterého Ethan Suplee ztvárnil naprosto dokonale. Děláš dobré věci a dobré věci se stanou i tobě. Nápad s karmou se jim povedl,jen škoda toho otevřeného konce,ale zase na druhou stranu je pořád šance,že se tvůrci k seriálu vrátí a natočí další,pátou řadu. Stejné je i moje hodnocení...plný počet.

Lovci duchů (2005) (seriál)

Tento seriál jsem sledoval jako menší a pak jsem s ním zaháňel nudu později i na koleji. Příběhy,kde se objevují duchové,démoni a podobné příšery se mi vždycky líbili a v tomhle seriálu je Dean se Samem loví a snaží se prvně dostat žlutookého démona co dostal jejich tátu. První řady byly vynikající,ale pak se to začlo až moc komplikovat a přestal jsem seriál sledovat asi od 5. řady,tak nevím co se tam děje teď,ale i tak patří mezi moje top seriály. (4 hvězdy jasný)

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Tento britský seriál je mojí srdeční záležitostí na kterou nedám dopustit. Né každý si přijde na typiký britský humor,ale myslím si,že po slednutí epizod jako je třeba Karanténa,Pozpátku nebo Polymorf určitě pobaví a přetahne diváka na svojí stranu.Navíc u tohoto seriálu se dá s klidem říct,že český dabing se povedl a je naprosto perfektní.Dokonce jsem koukal,že i Kocour (Danny John-Jules ) nedávno umisťoval na svůj twitter fotky českých dabérů. Abych to shrnul: kultovní seriál plný skvělých,nezapomenutelných hlášek s perfektním obsazením.Jasných 5 hvězd.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

V poslední době jeden z mých nejoblíbenějších seriálů.Nápad s lidma,co mají superschopnosti si vypůjčli od amerických Heroes,ale pojali to více jako vtipný seriál než vážnější Heroes. Škoda 4. série,kde vyměnili celé obsazení (zbyl jen Rudy),ta už celkem pokulhává za prvními třemi,které byly díl od dílu lepší.Postavy jako Nathan nebo Simon tam dost chybí a už jim docházejí i dobré nápady,v posledních dílech mi přjdě,že už neví co by se mělo stát. Jedinej tenhle vroubek strhává jedinou hvězdu na mém hodnocení,jinak bych dával plný počet.