Globální dopad (2002) odpad!

Ježiši já se na to právě dívám.. No a je to pěkná pípovina

Herkules (1995) (seriál)

Já se přiznávám, že jsem tohle sledoval pořád. Není v tom žádný nádech intelektualismu, takže to nemůžu hodnotit, jako klasický film, u kterého bych se musel jakkoliv zamýšlet. Hercules i s Xenou byli prostě parádní.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

A tak musím se přiznat, že byly doby kdy sem se na to díval. Ty první série byly náhodou celkem good. Ale později už ani nebylo vidět, že by se Čak před kamerou aspoň nějak hýbal. Třeba aspoň mohl chodit nebo tak. Holt od té doby co si zkurvil záda na Total Gymu a používá Kosmodisk se asi nesmí moc namáhat.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

po shlédnutí the nightmare before christmas jsem myslela, že už to lepší být nemůže, ale opak je pravdou.... skvělý příběh, skvělá hudba, skvělé postavičky, skvělé prostředí, skvělý konec, na tom filmu není snad nic co by nebylo "skvělé". A ten duet na klavír....

Star Wreck: In the Pirkinning (2005)

Paráda, vesmírné boje a průlety lodí jsou plně srovnatelné se serií star treku a babylonu 5. Kdyby nebyl příběh zezačátku místy ponurý, neváhal bych dát za 5.

Goro, bílý pes (1980) (seriál)

Tohle je prostě legenda z magionu a kdo se chce vrátit do dětských dob, kdy vysedával u tohoto pořadu a koukal na tyhle pohádky, ať se mrkne na http://www.flyingczechman.org/index.php?cat=4 kde se dá stáhnout všech 9. dílů GORA. Je to fakt retro, ale krásné :)

King Kong (2005)

Už dlouhou dobu mě nic nedostalo do kolen... King Kong to dokázal, dechberoucí scény s dinosaury, obří bitva Konga s Tyranosaurem,... ještě teď se mi potí čelo, kdyý si na to vzpomenu. A na druhou stranu veliký doják, při kterém sem si nádherně pobrečel. Vizuálně film vypadá fantasticky a působí opravdu velkolepě. Nebýt 10-ti minutové přestávky v kině, vůbec bych si nevšiml, že má film 187 min. Byl jsem prostě zaražen do sedačky a nepřestával se divit, i když první polovina filmu byla poněkud klidnější. Za mně každopádně 5* a dal bych i víc, kdyby to šlo.

Arahan jangpung daejakjeon (2004)

Bomba, dávám 5* , protože ani nejde jinak. V jednu chvíli se u filmu nepřestáváte smát a potom zase žerete a vychutnáváte si zpomalené bitky. Pro mě je to ale pořád víc komedie než akce. To ale nic nemění na tom, že je to film, na který by se měl podívat každý komu se líbí třeba filmy Stephena Chowa.

Duchové Marsu (2001)

Průměr. Ale fakt mě vytáčí Ice Cube s tím jeho drsňáckým výrazem.