Světová válka Z (2013)

Po prečítaní knihy znižujem hodnotenie na 3 *,kniha bola famózna a film s ňou ma spoločné takmer nič,teda niečo možno áno,ale takto narýchlo si nespomeniem :-)

Babylon 5 (1993) (seriál)

Po opätovnom vzhliadnutí musím konštatovať, že je to najlepší a najkomplexnejší seriál aký som videl, bez zbytočného naťahovania kvôli lepšiemu zárobku. Seriál sa síce naplno rozbehne až v 2/3 druhej série, ale dovtedy sa oplatí vydržať, potom to už jede :-)

Pí a jeho život (2012)

Piata hviezdička za záver,nad ktorým som dlho uvažoval a ostal mi v pamäti viac ako dokonalé vizuálne zobrazenie.

Elysium (2013)

Agent Kruger bol geniálny, ale inak to bolo nemastné, neslané; herecké výkony plytké a príbeh tak predvídateľný, až to bolo trápne...jedna hviezdička je za Krugera a druhá, hmm no niečo by sa našlo :-)

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Najviac ma "pobavil" rozhovor so skutočným pilotom zostreleného vrtuľníka, ktorý po vzhliadnutí filmu povedal, že film je dobrý, ale v skutočnosti sa viac strieľalo, no lol a to sa dá ešte viac strieľať ??? :-D

Moneyball (2011)

Jednu hviezdu naviac za Pitta...

Fighter (2010)

Od tohto filmu Baelovi budem hovoriť pán herec, aj keď doteraz nepatril medzi mojich obľúbencov. :-)

Lovci duchů (2005) (seriál)

1. - 5. séria mala koncept, všetko čo sa udialo v hlavnej dejovej línii sa vo finále ukázalo ako potrebné a nevyhnutné, všetko smerovalo k jednému - k apokalypse a finálnemu súboju medzi Michaelom a Luciferom...a tam to malo skončiť, keby to skončilo po piatej sérií, bolo by to absolútne dokonalé, čistých 5 hviezd. No, ale peniaze sú mocný nástroj a produkcia sa rozhodla ďalej pokračovať, nie je to zas tak hrozné, ale už tomu chýba vyšší zámer, už je to len také varenie z vody...preto znižujem hodnotenie na 4 hviezdy...uvidíme dokedy budú tvorcovia pokračovať a či to nepôjde ešte nižšie. P.S. Hodnotím na základe 1.-11. série. Edit. Mením na 5 hviezd po dopozeraní všetkých sérií

Konečná (2013)

4* z nostalgie a za Arnieho v okuliaroch :-)