Paranormal Activity (2007)

Priznám sa, že som mierne dosť sklamaný... Na základe obrovskej "scary" kampane som to bral síce trošku z odstupom, ale v hlave mi behala myšlienka, že prečo nie, prečo by som sa aj ja už nemohol konečne poriadne báť ? Asi som psychoš, ale ešte som nevidel poriadny horor, ktorý by ma pohltil a poriadne vydesil. Tu som niečo také čakal, ale zostal som sklamaný... Nevravím, že film nemal skvelú atmosféru, tá sa mi páčila, aj prechod medzi dňom a nocou, kedy cez deň sme videli život Micaha a Katie, ako žijú, čo robia a pod. a noc nám zasa ponúkala Démona v jeho "plnej kráse". Atmosféra tmy a zvukov sa mi páčila, ale inak to bol len ďalší horor, ktorý sa ma pokúsil poriadne vydesiť... MÁRNE !!! 3*** za chvíľkové mrazenie (tieň na dverách, odťahová služba)... 62,028% PS: Kde bola tá scéna z traileru, kde do objektu kamery letí ľudské telo ???

Ghosts (1996)

Pán majster.... Úžasné efekty, atmosféra, choreografia... Úžasný Michael... "HE IS THE LEGEND"... 5*****

Veřejný nepřítel č. 1: Epilog (2008)

V porovnaní s jednotkou oveľa viac akcie, oveľa viac napätia, a oveľa viac Vincenta Cassela, ktorý sa týmto filmom u mňa zaradil k k špičke svetových hercov... 5***** a 86,222 %

Návrh (2009)

Sympatická komédia so sympatickými hlavnými postavami, kde o vtipné scénky našťastie nebola núdza. Výborne som sa pri tom bavil, Sandra je nestarnúca kráska, Ryan sympaťák od kosti, a na "plácku" im to svedčalo. Príbeh je síce jednoduchý, ale Anne Fletcher sťa režisérka mu vdýchla niečo, čím ho robí viac ako len jednoduchú komédiu. Príjemné spestrenie večera. PS: Úžasná scénka bola obeta krásneho bieleho hafana za mobil.. To som fakt nemohol !!! :) Silné 4**** a 76,097%

Still Life (2005)

Tak toto bol dosť silný kúsok... By ma zaujímalo, čo to mal za tabletky... Ale námet skvelý !!! 5*****

Partička (2009) (pořad)

No ja neviem, ale tak dobre som sa dlho nenasmial.. Hlavne keď Miezga "vábil kunu" s cudzími rukami... Náhodou, zatiaľ zaslúžené 4****. Dano Dangl ako scenárista prekvapuje nápadmi... Len tak ďalej ! Po pozretí zatiaľ všetkých častí (je 17.2.2010) môžem potvrdiť, že tento projekt je sviežim vánkom na komediálnej pôde Slovenska. Polnišová a Latinák valcujú !!!

Okrsek 13 (2004)

Vynikajúce, akčné, originálne... Antigravitačný parkour a jeho protagonisti !!! Absenciu kvalitného scenára vyvažujú akčné sekvencie a presvedčivé jumperské duo... Skvelá zábava na odreagovanie sa. 4****

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Nemalo to ten nádych nového, inovatívneho ako jednotka, pretože to bola dvojka... Nebolo to super prekvapenie ako jednotka, pretože to bola dvojka... Nemalo to len pár Transformerov ako jednotka, pretože tu ich bolo oooveľa viac. Niektorí boli hodní toho, aby som otváral ústa od úžasu (devastátor alias vysavač, alebo college mrcha), niektorí mi prišli úplne zbytoční... Ako napríklad kuchyňa, alebo motorky, či Twins... Čo nemôžem vytknúť je aj akcia, ktorou film prekypoval. Bay opäť potvrdil svoje detské sny a aj tu sa vyhýril na explóziach a robotoch. O jej prehľadnosti sa dá polemizovať veľmi dlho. Mne obľúbenou akciou nadupaná dvojka ma potešila. Veľmi potešila. 5***** a 82,107%_____ S odstupom času prehodnocujem svoje hodnotenie, a mením 5 na 4****. Predsa len, od úchvatnej jednotky to má ďaleko. A ako som spomínal tu college mrchu, nechápem, čo majú transformers spoločné s premenou sa na človeka ( i keď dosť sexy) ! Plus, mnoho iných absurdít, ako najpríklad knísajúce sa vajcia starého veterána... Ako sorry !!! Takže, 4**** a 73,811%

Mafstory (2006) (seriál)

Prvé diely som nejak prepásol, asi preto lebo mnoho slovenských "sitcomov" bolo strašných. Až v posledných dieloch som však našiel čaro humoru, ktoré dosť chýbalo v predchádzajúcich projektoch. Alinko je pán mafián a bordel okolo neho je tiež vydarený. Zatiaľ teda 4****. KU.VA JA LEN DÚFAM, ŽE TO NESKONČÍ POKAZENÉ, OTREPANÉ !!!

O život (2007) odpad!

Tak takúto blbosť som nevidel už riadne dlho. Vojta Kotek bol u mňa pri jeho filmoch zárukou aspoň nejakého toho humoru, ale tu ? Trápny humor, trápne scénky a ešte trápnejší scenár. A to všetko dajú v prime time ? Ako nehnevajte sa... OPDAD !!!