Průměrňákovi (2009) (seriál)

Maximálně super. Vždy jsem se těšil na další díl. Upravuji, těšil jsem se od prvního do posledního dílu.

Pasažéři (2016)

Jennifer Lawrence si viditelně ve své kariéře vystačí se dvěma max třemi výrazy ve tváři. Dost slabota, ani 3D tomu nepomohlo. Pár pěkných záběrů z vesmíru, ale jinak spíše parodie na Modrou lagunu. Jennifer Lawrence byla už v posledním Hunger Games nesnesitelná a tady v tom pokračuje.

Ohnivý kuře (2016) (seriál) odpad!

Po 3 dílech to vzdávám. Jestli opravdu můžou žít lidi co hrají Suchánek s Rybářovou, tak je něco špatně v tomto státě. Je to další důkaz toho, že TV potřebují jen hromady dílů bez toho, aby bylo nejdůležitější, že se díl dvakrát přeruší reklamou a jsou z toho prachy. Natočit dneska seriál o pár dílech aby dával hlavu a patu v ČR asi nikdo neumí.

Zhasni a zemřeš (2016)

Tak začátek skvělej, mrazení po celým těle, chlupy stály. Ale po 20ti minutách bylo všechno jasný a po dalších 20ti už bylo jasný jak to musí skončit. Škoda, ten začátek kdyby protáhli bez vysvětlení alespoň na půl hodiny a ne na deset minut, tak by to bylo super.

Captain America: Občanská válka (2016)

A z Kapitána Ameriky je zápornej zkurvysyn, no super. Vlastně přesně dle USSA, napřed dělal hodnýho a teď je z něj podrazáckej zmrd. Jinak novej Spider-Man je skvělej, Ant-Man jako Mega-Man taky, 3D funguje skvěle, opět bravurní podívaná.

Zátopek (2016) (TV film) odpad!

Stejně jako Hořící keř. Podáno fádně a bez trošičku špetky konspirace. O Helsinkách se totiž stále spekuluje, že během maratonu mu pomáhalo auto. Vzhledem k jeho tělesné konstituci totiž řada odborníků tvrdí, že všechny tři běhy nemohl zvládnout.

Atentát (2015) (seriál)

Mnohem lepší než první Expozitura. Děj pěkně jede a už už se to opravdu začíná blížit americkým kriminálkám. Jašków si pěkně zamakal. Kraus jako míšenec Havla a Klause taky krásně hnusnej hnusák.

Sázka na nejistotu (2015)

Velké množství postav, střih a kamera jak z akčního filmu (úplně na hovno), zmatené, přechytračelé, ani jednomu herci jsem nevěřil, že chápe o čem mluví. Slabota. Opět další "chytrý film", kterému všichni zbytečně cpou vysoké hodnocení, které si nezaslouží. Na konci jsem prakticky nevěděl jestli polemizují o tom, jestli vydělali prachy nebo jestli o tom jen polemizují, jak by se měli chovat nebo jestli se všichni tak nějak nerozpolimezilovali od ničeho k ničemu. Odpad jsem nedal jen kvůli Baleovi, ten jediný se snažil zahrát idiota, který vydělal balík. I když nevím, proč byl idiot. Jen kvůli tomu, že neměl oko ? No a to je další polemika polemilizace ...

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Král je mrtev. Ať žije král. Lucasovy pohádky konečně nahradil film. Jen obrovská škoda absence 3D.