Pixely (2015)

Tak v tomto případě klobouk dolů, očekával jsem slabotu a dostal jsem pecku. Hromada hlášek a narážek, hromada akce dělané hlavně pro 3D a ve 3D tím pádem skvělá podívaná. Rozepisovat se o ději nemá smysl, kdo očekával propracovaný dramatický spektákl, by si měl otočit hlavou a kouknout se na svoji prdel, protože z názvu a z ukázek bylo jasné, že půjde jen o zábavu. Kupodivu o dost dobrou zábavu.

San Andreas (2015)

Pět hvězdiček film nedostal ode mne jen kvůli již vcelku vyčerpanému tématu a absolutnímu nepochopení scény, kdy jedou proti vlně tsunami. OK, pochopím, že ji chtějí přejt než se zlomí, ale že by si to uvědomilo i dalších několik desítek různě velkých lodí ??? A u těch větších, by jim rozjezd trval i několik minut, takže by museli být spíše věštci než kapitáni na lodích. To mě hlava nevzala. :-) Ale ve 3D krásná destrukční podívaná, to se musí nechat.

Kniha života (2014) odpad!

Na tohle vzít děti do kina může jen úchylný masochista. Tragičtější a hnusnější animaci jsem neviděl.

Liga výjimečných (2003)

Naprosto nedoceněný film. Jeden z mála, na které můžu koukat stále dokola.

Jurský svět (2015)

Čtvrté pokračování ještěří ságy neubírá na tempu. Konec je dost předvídatelný, ale potěší člověka, jak přesně umí předvídat. :-) Ve 3D a s DTS zvukem nádhera. Hodně odkazů na jedničku také potěšilo, ale červená světlice na Rexe bylo už trochu moc. ;-)

Turbo (2013)

Opět animáč, který funguje a ve 3D s DD zvukem je to maximální zážitek.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Počítače se opět zahřáli a makali na 100% výkon. Film je opět super podívaná a ve 3D vymazlená, ale chybí tomu více hláškování, je jich opravdu jen poskrovnu. Jedna velká výtka jinak skvělému českému dabingu. Samuela L.Jacksona měl opravdu, ale opravdu dabovat někdo jiný. Strašidelná ukázka amatérismu.

Batman a Robin (1997)

Ve své době z neznámého důvodu nedoceněný film. (koukal jsem na tento film dnes) Zdejší hodnocení chápu. Vlezdoprdelkové USSA chtějí lézt hlouběji, ale stejně jim je to prd platné. Film je plný hvězd a hvězdy zde hrají své role skvěle. Pokud je pravda, že režisér natočil krátké video, kde se za tento film omluvil fanouškům, tak bych se moc divil, že ještě dostal někdy šanci točit cokoli kromě zmrzliny, protože jinak by nemohl točit další filmy z logického hlediska, i kdyby měl jméno kdovíjaké. Sice Joel nedostal po tomto filmu žádný jiný film, který by stál za označení blockbuster, ani film, který by stál přes sto mega, ale i tak se mě zdá tato informace jako FAKE, protože takovou pózu za své dílo, by mohlo zastat jen nukleární hovado.

96 hodin: Zúčtování (2014)

Taková tragédie to rozhodně není jak se tady všichni snaží zvěstovat. Možná tomu pomohl DTS zvuk, ale že bych se vyloženě nudil nebo předvídal se říct nedá.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Sorry, ale 5 hvězdiček tomu dá jen hulič gandže. První dvě série by si zasloužily skvělé 4 hvězdičky, ale jak postupně v každé další sérii opouštějí herci seriál, jde i kvalita do kytek a s těmi 3 hvězdičkami jsem i tak dost na štíru. Nezaujatým a prvničkám a prvničkům, pokud chcete seriál opravdu skvěle prožít, nedívejte se na víc než dvě série.