Mission: Impossible III (2006)

Krásná akční špionážní akce, která jede a nemá snahu se zastavit. :-)

Mission: Impossible II (2000)

John Woo zde lehce zklamal tím, že víc než polovinu filmu se prakticky na obrazovce nic neděje, potom se konečně rozjede akce, která stojí za to, ale ta nudná pasáž je sakra dlouhá.

Mission: Impossible (1996)

S odstupem času (právě shlédnuto), se nejedná o super špionážní film. Prostředí Prahy a pár českých herců potěšilo oko, ale celkově nic moc. Pokud tedy neberu v potaz, že jde o skvělou sérii s Tomem Cruisem. :-)

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana (2014)

Pokud se oprostíte od toho, že film je jedno velké klišé, tak je to příjemná dětská komedie s výbornou animací a využitým 3D. Osobně bych tedy raději viděl jen čistě dobrodružství, skoky časem apod. a vynechal bych vzpomínky jak pes našel dítě a vychovával ho. Dabing Ivana Trojana působil velice profesionálně.

Metro (2013)

WOW !!! Takové filmy se teď točí opravdu v Rusku ? No tak to teda potlesk !!! Postavy nádherně propracované, střih dokonalý, herci skvostní (každého kdo umřel mě bylo opravdu líto, ne jak v jůesej filmu, kde umře za hodinu 500 lidí a je mi to jedno), hudba fantastická, celkový dojem MAXIMÁLNÍ !!! Dokonce i nějaká ta slzička byla, hlavně u hlavní nehody, kdy kamera už neví ani kudy by mohla lítat nebo když má Míša panický strach z vody apod. Film je naprosto famózní, v poslední době se jedná již o druhý ruský film co mě dostal do kolen. Metro a Stalingrad 2013. Pokud budou takto pokračovat, tak opravdu přestanu mít zájem o megafilmy z produkce jůesej. Jen tak dál a děkuji !!! Jediné mínus, že film nevznikl ve 3D, to bych už žádným metrem asi nikdy nejel. :-)

Jump street 21 (2012)

Dá se na to podívat, ale že by to byla super pecka ? To tedy ne. Hluchých míst je zde dostatek a nevyužitých věcí také. Např. honička limuzín je naprosto bez nápadu a i jediná zničená limuzína je viditelně digitální. Potěšil Johny Depp. Toť vše.

Gulliverovy cesty (2010)

Přemýšlel jsem nad 4 hvězdičkami, ale protože 3D zde není prakticky využito, udělil jsem jen 3. Film je ale natočen vcelku svižně a moderně a stojí za shlédnutí. Pro fanoušky Jack Blacka povinnost. Vedlejší role obsazeny výtečně.

24 hodin: Dnes neumírej (2014) (seriál)

Velice solidní pokračování seriálu. Škoda, že nebyli prachy na celých 24 dílů, ale jen na půlku, napnelismus zde byl perfektní.

Rio 2 (2014)

Bohužel svého předchůdce Rio 1 film nepřekonal. 3D je využito opět poměrně dobře. Hudby a zpěvu je na mě už ale opravdu příliš v tomto filmu a ekologické poselství asi nikoho moc nevezme. Prostředí je vymazlené, ale hlášek je zde možná méně než v prvním filmu.

Rio (2011)

Dějově nic složitého pro děti. 3D poměrně využito pěkně. S vtipy je to ovšem poněkud slabší, né že by nebyli, ale je jich poměrně málo.