Anglické jahody (2008)

Hudební doprovod a dobové záběry působily jako rušivý element. Herci vypadali hodně nesympaticky a neosobně, i když se Nina Divíšková snažila vtipně glosovat. Příběh je nemastný a neslaný. Jediná pozitivní věc byla, že se vše odehrává na pozadí srpnových událostí roku 1968 a že jde o kus naší minulosti.

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)

Miroslav Donutil nás neustále přesvědčuje o tom, čeho všeho je schopen. Má velký talent a dokazuje nám to ve svých povídkách.Je také velký vyprávěč. Poslouchat ho patří k velkým zážitkům. Když je obklopen dalšími výbornými herci, můžeme očekávat herecký koncert. Některé díly byly slabší a jiné výborné. Čtyři bodíky jsou za Doktora Pitbulla a jeho štěňata. Tak se totiž představil v povídce na téma škola.

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004) odpad!

Hvězdná pěchota byla výborná, proto se filmaři rozhodli natočit druhé pokračování, které všechno pohřbilo. Opravdu špatný film. Nenašla jsem na něm nic dobrého.

Hannibal (2001)

Inteligentní psychopat si užívá života. Žije ve Florencii obklopen památkami. Dokonce vyučuje i historii. Stralingová zpackala akci a zmizela z očí vyšetřovat nový případ. Seznámí se jistým milionářem Vergerem, který je zohyzděný a neskrývaně touží po Lecterově smrti. Ještě se nám tu objevuje i další postava, která chce dostat Lectera - agent Pazzi. Na Lecterovo dopadení je vypsaná více než slušná odměna. Jde o tři miliony dolarů a ta je hodně lákavá. Mlčení jehňátek bylo ale mnohem lepší. Hannibalovi by neuškodila kratší stopáž a rychlejší tempo.

Misery nechce zemřít (1990)

Atmosféra by se dala krájet. Houstla a houstla. Ta šílená ženská mě nepřestávala překvapovat. Se zatajeným dechem a velkým napětím jsem sledovala s čím zase příjde. Psychopat se nedá dopředu odhadnout. Kathy Bates získala své ocenění po právu. To byl panečku herecký koncert.

Zrcadla (2008)

Kiefer Sutherland už není stíhán 24 hodinovým limitem. Dokonce už nepracuje ani jako policajt. Suspendovali ho, protože zastřelil nevinnou oběť. Utápěl svůj bol v alkoholu. Chlast je špatná berlička, která doprovází své společníky až na dno. Otřepal se ze všeho. Porazil alkoholového démona a našel si novou práci. Hlídá ve vyhořelém obchodním domě, který díky soudním tahanicím stále stojí, v něm jsou i podivná zrcadla. Kieferovi pěkně znepříjemní život, protože s nimi není něco v pořádku. Aja přesvědčivě nabízí divákovi to, co chce vidět.

Proroctví z temnot (2002)

John se se svou milovanou ženou vrací do domu, který koupili. Po cestě mají autonehodu. Jemu se nic nestane, ale Mary se zranila o boční sklo vozu. Při vyšetření v nemocnici lékaři zjistí, že má velmi vzácný nádor. Na lůžku položí Johnovi zdánlivě jednoduchou otázku. On nemá tušení, o čem mluví. Druhý den Mary zemře. John najde sešit s podivnými kresbami. O dva roky později odjede do malého městečka, jehož obyvatelé jsou sužováni podívnými vidinami. Jde o postavu tzv. Motýlího muže. Tajemná postava se vždycky objeví na místě, kde se má něco strašného stát. Je úplně jedno, jestli to zapříčiní člověk nebo Matka příroda, která nám chystá různá úskalí. Jde o jev, který velmi zajímá experty na paranormální jevy, aby taky ne. Mě z něho mrazí v zádech.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

S černým humorem se opravdu neštřilo a to je dobře. Postavy dokonale odpovídají svým charakterům. Na první pohled je poznat, kdo jaký je. Loutky jsou jako živé. Viktorova cesta za pravou láskou nebyla jednoduchá, a kdo tvrdí,že jednoduchá je.

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Příběh je opět velmi jednoduchý a vše už je řečeno v samotném názvu filmu. Kate vystřídala Rhona Mitra. Upíři jsou ukázání jako krutá rasa, která nerada jedná v rukavičkách. Kdo by chtěl pod jejich krutovládou sloužit, asi nikdo, že ano. Nějak jsem nepostřehla hororovou atmosféru. Ona, tam stejně žádná nebyla.