Koncert pro jednoho (2005)

Velmi osobitý a originální kraťas. To se musí nechat. Ve čtyřech minutách je tam obsaženo všechno, co má takový animáček mít. Je to taky pěkná volovina. Alespoň se někdo vyřádil. To malé děcko se hezky pomstilo. Takže tu máme i poučení. Hezky vypointované.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Ježkovy zraky. Já jsem si myslela, že si brácha dělá legraci, když se o tomhle pořadu Jaromíra Soukupa zmínil. On to nebyl vtip, ale realita. Jsem přesvědčená, že pan Soukup to má hlavě krapet přeházené a že tohle už zavání psychiatrickou diagnózou, určitě to má i nějaké pojmenování. Vždyť ten člověk opravdu není v pořádku. Trošku mě začíná děsit, co dalšího zase vyplodí a kam tenhle přeambiciovaný chlap ještě vyleze.

Toy Story: Strašidelný příběh hraček (2013) (TV film)

Ale jo, každá hračka z té povedené partičky může mít vlastní příběhovou linii a svůj prostor. Důkazem toho je kovbojka Jessie, která musí překonat krabicovou fóbii. Pan Bondlinka moc hezky hláškuje. Jsem netušila, že je až takle protřelý fanoušek hororů, ale já tohle dělám taky a tvářím se u toho taky úplně stejně. Takže mi ta hračka nastavila zrcadlo, potvůrka jedna.

Oslava v Ledovém království (2015)

To se povedlo. Fajn nápad, ti malí sněhoví pumbrdlíci. Já mám vždycky narozeninové oslavy spojené s něčím bláznivým a nebo nějakým trapasem,na který se dlouho nezapomene. Tady je to bláznivá jízda od začátku do konce. Sedm minut je na kraťas tak akorát. Jenže v tomhle případě to uteklo až příliš rychle. Chci další.

Skleněný (2019)

Nějak jsem se nedokázala naladit na Shyamalanovu vlnu nebo jsem na tohle byla příliš unavená, což je taky jedna možná varianta. Očekávala jsem, že dostanu něco přímočarejšího. Viděno natřikrát. Jako celek to prostě nešlo.Pro mě je tohle jen další zářez na mé filmové pažbě. Budu si pamatovat jen McAvoye jako psychopata a to je hodně málo.

Sever (2019) (seriál)

Po prvním dílu jsem se rozhodla dát seriálu ještě jednu šanci a neprohloupila jsem. Konec byl naprosto očekávaný. Ten mě nepřekvapil. Jsme přece jenom v Čechách. Každopádně je tohle nadprůměrný seriál, který se České televizi povedl. Do podzimních dnů se krásně hodil.

Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)

Strašně moc jsem si přála, aby se Monika a Joachim vzali. To byly ale nervy. Tenhle seriál puvažuju za velmi milé německé překvapení. Těšila jsem se na každé vysílání. Atmsoféra byla parádní. Co mě vždycky fascinuje u dobových seriálu jsou ty nablýskané vetarány a repliky vozidel. To mě dostavá do kolen. Zřejmě v Německu vůbec nepršelo. :-) Tady to byla taky úžasná podívaná.

Švadlenka (1936)

Oddechová Červená knihovna. Herecké obsazení bylo opravdu skvostné. To se mi moc líbilo, ale bohužel mi přišlo, že bylo trestuhodně nevyužito, což se týkalo především jejich herckého potenciálu. Tady už je jasné, kam se bude ubírat Věra Ferbasová. Lída Baarová taky nebyla jenom za hezkou tvářičku. Růžena Šlemrová zahralá svůj klasický standard. Děj filmu je hodně jednuduchý a jeho konec je šťastný. Neurazí.

Modrá krev (2016) (seriál)

V první řadě musím pochválit nápad s něčím takovým vůbec přijít. Pan Kinský je jako průvodce moc dobrý, to jsem nečekala. Miroslav Etzler má příjemně medový hlas, takže se s ním skvěle doplňuje. Není na škodu si připomenout naší historii a to, co se tu v minulosti dělo. Taky tenhle seriál beru jako návod na výletování. Máme krásnou zemi.

Predátor: Evoluce (2018)

Od dob Schwarzíka jsme se hodně posunuli. Evidentně to byla dlouhá cesta, prostě, evoluce si žádá své. Vývoj nezastavíš. Ovšem, ne vždy je to cesta správným směrem. Takže jsme dostali pár sci-fi efektů, nějakou naháněčku se střílečkou. Jako jednohubka na deštivé odpoledne nebo podvečer to není zas až tak blbé.