Maharal - Tajemství talismanu (2006)

Jelikož mi je více než 10let, film jsem brala s HODNĚ velkým nadhledem:-)... Pokud by film končil u scény na balkone,kde všichni obědvali čico, dala bych tak 1*..Ale jelikož film končil velice zábavně,musím dát hvězdy 3 ... :-D

Zápisník jedné lásky (2004)

Krásný romantický film o nestárnoucí lásce, která překoná všechno! K tomu si přičtěte skvělé herecké výkony všech 4 hlavních představitelů a vychází vám dokonalý romantický příběh... Už dlouho jsem si takhle nepobrečela.... (MTV Movie Awards 2005 : Best kiss - ta v děšti ;-) )

Žába k zulíbání (2002)

Všichni se tady schodli na tom, že tenhle film byl stupidní a bez nápadu.... ale veřím že se všichni u něho smáli! Je to stupidní, to jo, ale i tak se zasmějete :-)

Přátelé (1994) (seriál)

Naprosto nejlepší americký sitcom, který byl kdy vysílán... Říkejte si co chcete, ale ti kdo viděli min. 1 díl (a pochybuju že u toho jednoho zůstali ;-) mi musí dát za pravdu... Dokonalost sama! :-D nejlepší scéna je, jak Joeymu dojde, že spolu Chandler a Monica chodí.... ten výraz nemá chybu :-D

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Díky českému dabingu, ve kterém většina dialogů vyzní dost dětinsky (hlasy se hodily k 11-ti letým hercům, ale ted by už Kotek a spol. mohli vystřídat...) a absurdně, dávám o hvězdu méně.... další půl hvězdičky srážím za předělané scény z knížky... vadilo mi, že většina z toho, co jsme viděli bylo v knize úplbě jinak..... Celkový dojem je ale i tak docela dobrý, na film sem se těšila dost dlouho a i přes mouchy jsem s výsledkem spokojená :-) .

Radio (2003)

Ano, je to patetický příběh až hrůza... ale komu se tohle může nelíbit? Skvělý film, nádherný a dojemný příběh a vynikající výkon Goodinga....

Snídaňový klub (1985)

Film jsem si stáhla vlastně díky komentářům tady... a musím říct že nelhaly!! Je to vážně super film - pobaví, donutí se zamyslet (hlavně nad postavami) a nakonci vás nechá v nevědomosti, jak to bude pokračovat dál...... Jeden ze základních filmů, ktere vážně musíte vidět:-)

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

3-4*... Jsem na vážkách.... Ale nemůžu si pomoct, "trojka" až moc navazovala na "dvojku" a pro někoho kdo druhý díl viděl třeba jenom v kině (jako jsem já) a pak až skoro za rok vidí třetí díl zase v kině, to může být jen slátanina, kterou stěží pochopí... A musela jsem hodně lovit v paměti, abych byla v obraze... No ale film jako takový byl skvělý... hlaně poslední bitva ve víru mě dostala.... trochu jsem nechápala:-P. Takže kolem a kolem mi z toho vychází 3-4*

Láska nebeská (2003)

Vánoční klasika! Teď je zrovna před Vánoci a já úvodní písničku All I Want For Chrismas Is You nemůžu dostat z hlavy... Je to úžasný film s úžasnými herci o úžasné lásce a úžasném čase!!! Prostě Vánoce a láska patří k sobě a to přesně Love Actually ukazuje!

Jen trošku štěstí (2006)

Dobrá oddychovka na sobotní nudné dopoledne:-)...Nejvíc mě pobavila scéna s pračkou:-D