• Thriller

Zmizelá (2014)

Film to bol parádny s pre mňa nečakaným koncom a aj keď som sa obával tej dĺžky, tak mi to celkom rýchlo zbehlo. Dúfam, že hentaké prešpekulované ženy sú iba vo filmoch. Inak aby som pred svadbou zisťoval, či môžem ležať pred telkou a pozerať fodbale a Bučkovcov :-D .

Neohrožená (2014)

Indická LIAMa NEESONka pátra po mladej dievčine, ktorá bola unesená do sexuálneho otroctva. Neurčí si 96 hodín, ale dá si na to 30 dní a počas toho sa s nikým a s ničím nedrbe. Prečo nie. S filmom som bol spokojný

Pod zemí (2014)

Horory moc nevyhľadávam, lebo som pri nich doprdený a vždy si na konci nadávam, že či mi bolo toto treba. Avšak jedného dňa som nemal čo pozerať a teda povedal som si, že vyskúšam. Bol som spokojný, pár krát som sa temer poTOTO, ľúbila sa mi a stále som očumoval hlavnú hrdinku Skárlet a samozrejme ten found footage mi nevadil, nejak som si naň zvykol už pri iných filmoch.

Strážci Galaxie (2014)

Úvodom môjho listu by som chcel povedať, že sa jednalo o skvelý pohodový film. Najskôr som bol doprdený z tej dĺžky filmu, ale nakoniec mi to zbehlo veľmi rýchlo. To bývava u mňa iba pri kvalitných filmoch. Na záver musím skonštatovať, že v tomto filme vyzeral Bradley Cooper najlepšie :-D

Úsvit planety opic (2014)

Málokedy sa stane, že pokračovanie bude rovnako dobré ako prvý diel. Toto bol našťastie ten prípad. Oceňujem aj návraty prostredníctvom domáceho videa či fotky do Ceasarovho detstva, kde spolu s Jamesom Francom sú zachytení ako silní kamaráti. Som si aj pofňukal a nejednú slzu vyronil.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Škoda no. Čakal som od toho viac. Najradšej by som odpiekol z toho filmu tie pasáže, kde SLY verbuje "mladú krv". Zbytočne to natiahlo dĺžku filmu a aj tak tí herci boli slabí. Namiesto nich by som dal väčší priestor Banderasovi, ktorý robil zábavu. V predošlých dielov to bol Dolph, ktorý hral toho ujebaného a na ktorom sa ľudia bavili.

Spása (2014)

Westerny nejak nemusím, ale keďže v tomto hral obľúbený Mads Mikkelsen, tak som teda vyskúšal. Urobil som dobre, lebo to bol nakoniec skvelý film, ktorého dĺžka bola akurátna. Malo to riadne tempo a aj záver.

Chraň nás od zlého (2014)

Tieto temné, duchárske, hororové filmy veľmi silno môžem a prišiel som si na svoje. Pri pár scénach som sa temer dosral, ale o to presne ide ;-). Inak sa mi zdá, že Sean Harris od filmu HARRY BROWN trocha nabral a mal som normálne problém ho spoznať.

Transformers: Zánik (2014)

Neviem no....zbytočne dlho to trvalo vzhľadom na to, že ten film bol slabota. Wahlberga mám rád, ale ani on to tam nezachránil. Asi ten film bol smerovaný pre deti do 12ich rokov a teda to bude to, prečo ma to nebavilo. Vadila mi v tom filme tá nesympatická akože Wahlbergova dcéra (neviem odkiaľ ju vyhrabali a čo to je zač, nikdy som ju predtým nevidel a dúfam, že ani už neuvidím. Možno tak v nejakom porne by som si ju pozrel...), jej akože frajer a najviac mi bolo na smiech pri pohľade na jedného autobota s tým robo-dútnikom :-D či čo to za chujovinu mal v papuli. Keby to trvalo do 95 minút dám 3*, ale toto bola extrémne dlhá porcia nudy a mne sa to podarilo pozrieť asi za 4 hodiny, lebo počas pozerania sa mi podarilo zaspať.

Noční jízda (2013)

Naozaj "preparádny" film. Skoro 90 minút čumieť na Toma Hardyho, ako šoféruje BMW a stíha cez telefón riešiť súkromie a pracovné veci...klobúk dole. Ale aspoň nabudúce budem vedieť, že čo si mám pustiť, keď mi bude treba ísť spať.