• Thriller

Zátah 2 (2014)

Jedným slovom fantázia. Väčšinou sa stáva, že pokračovania skvelej 1ky bývavajú fiaskom. Tuna to bol pravý opak. Skvelý príbeh, bojové scény ako hrom. Samozrejme ten borec s tou bejzbalovou pálkou a loptičkou bol troška prehnaný, ale nevadí. Filmu to neuškodilo. Bojová scéna z kuchyne, kde sa hoši rezali a tĺkli jedna radosť, krv striekala na všetky strany ma dvíhala pri ležaní na gauči (asi nejaká úchylka alebo čo :-D ). Tento film vrelo odporúčam všetkým fajnšmekrom akčných filmov. Určite si prídu na svoje. A na záver klasický povzdych, že bodaj by takýchto filmov pribúdalo čoraz viac !

300: Vzestup říše (2014)

Pre mňa totálne sklamanie. Priemerný film, ktorý ma absolútne nebavil. Nudili ma tie spomalené zábery na každú chvíľu striekajúcu krv. Fakt som čakal, že preletí nejaký holub a keď osere bojovníka, tak príde neskutočný spomalený záber na tú krv. Časom ten film prešiel do komédie: Xerxes pôvodne obyčajný chlap sa vykúpe v hovnách a zrazu je z neho retázkami a piercingami ovešaný GAY. Sparťanská kráľovna v prvej línii v šatách :-D a totálka po lodiach skákajúci kôň...

Nymfomanka, část I. (2013)

Otravná, nudná chujovina. Že ja blbec som sa radšej po desiatich minútach nepodvolil a neoddal spánku, ktorý na mňa prišiel pri pozeraní tejto sračky, ale radšej som sa premáhal a dopozeral som to do samého konca. Určite by som lepšie urobil. Nejaké tlachanie nesympatickej herečky, ktoré asi zaujímalo nejakých honiBRKOV a inteleguánov a tí asi tento film pretlačili do červených čísel. ODPAD nezvyknem dávať, vždy ocením snahu, aj keď z nej niekedy vzíde SRAČKA.

Lví srdce (2013)

Nie je o čom písať. Film to bol parádny a to nejak tieto žánre moc neobľubujem. Vyzdvihol by som výkon Teppoovho brata. Toho doprepínaného nácka hral veľmi kvalitne a na záver tá scéna s tou brúskou tomu nasadila korunu.

Motel (2014)

Stručne napíšem, že celý film bol o kokote. Nuda a nič mi to nedalo dokopy. Nechápem, ako sa takí herci ako De Niro a Cusack mohli ocitnúť v takej kravine. Dve * dávam za to, že pri pozeraní toho filmu ma držal nad vodou pohľad na tú štetku v tom filme. Tá sa mi veru ľúbila no :-D Kiežby tak každá vyzerala.

Na život a na smrt (2013)

Nooo...nebolo to špatné. Film sa mi páčil a malo to grády. A keďže je to natočené podľa skutočnej udalosti, tak som ten film o trocha viac prežíval. Také veci, ako hentie pády z tých skál, že by normálny smrteľník skončil na 100% so polámanými väzmi a pod. nebudem riešiť, veď je to film. Jedno mínus by som dal, že mi to nenormálne pripomínalo už jeden podobný film - BEHIND ENEMY LINES.

Zpátky do ringu (2013)

Jedným slovom PARÁDA. Som šťastný, že v dnešnej dobe sa ešte nájde niekto, kto natočí takýto film. Strašne dlho som čakal na tento film a rozhodne sa mi to oplatilo. Dvojica Stallone a De Niro nemohla byť lepšie zvolená. Najviac ma bavili ich hlášky. Doteraz sa smejem na hodnotení MMA zápasov: "If I wanted to see two guys grab each other's balls. I'd try the men's room at Kid's restaurant....." A keď sa nájde niekto, kto sa pri tomto filme nudil, tak nech si pustí Avengerov, Drive alebo Spidermana a určite si príde na svoje. Ja tomu nemám čo vytknúť.

Špinavý trik (2013)

Neviem čo napísať. Očakávanie od filmu bolo nenormálne, také obsadenie a nakoniec som dostal naservírovanú 2hodinovú porciu nudy. Proste BLAMÁŽ. Silno sa zamýšľam nad tým, že čo za magorov nominovalo tento film na tých Oscarov. Neviem čo na tom filme videli. Keby sa našiel nejaký dobrovoľník, tak nech ma kontaktuje a napíše mi, že čo bolo na tomto filme také skvelé, lebo ja som tam okrem sračiek nevidel nič. Buď som ja nekultúrne hovado, alebo tých pár jedincov tuna má ujebaný vkus. Tú 1* dávam za ten Baleov naturálny pupek.

Sinsegye (2013)

Výborný, strhujúci, proste excelentný film. Zaujímavý dej, sama akcia, žiadna nuda a ten záver klobúk dole. Nečakal som takýto zvrat. Zo začiatku som mal problém rozoznať hlavné postavy, že kto je kto, lebo všetci mi spočiatku pripadali byť rovnakí. Najviac vychvaľujem scény s hromadnými bitkami s kopou krvi a bodných rán.

Nevyřízený účet (2013)

Výborná STATHAMOVKA so všetkým, čo k takémuto skvelému filmu patrí. Po celú dobu nejaká akcia a žiadna nuda. A narozdiel od niektorých predošlých Stathamoviek, toto absolútne nepôsobilo Bčkovým dojmom. Vyzdvihnúť musím aj Jamesa Franca. Táto úloha mu svedčala o moc viac, ako tie jeho role v tých niektorých jeho tragédnych filmoch. :-D a čo k niektorým komentárom tuna, ktoré si tu čítam: Stalloneho klišé...archetypa-bla-bla....neviem čo ste akože čakali. Na čo ste to vlastne pozerali, keď vás akčňáky nebavia. Keď pozrem popis filmu (a tam Akčný/ Thriller),obsadenie, scénar a na záver ešte aj text o čom ten film má byť, tak asi nebudem čakať, že toto bude nejaká sladká krávovina na spôsob neviem napr. DRIVE. Dúfam, že sa tí jedinci potom skľudnili , na nejakom dojemnom jemňáku.