• Thriller

Vlk z Wall Street (2013)

No neviem no. Také ódy a chvály šli na tento film, že som neváhal a plný očakávania som sa pustil do pozerania. Čo povedať. V úvode filmu vypracovanie sa Leonarda k nenormálnym prachom.....potom sračky....zatknutie, súd a pád. Pre mňa osobne nuda a nuda. Tie cca tri hodiny filmu sa mi zdalo byť ako večnosť. Ani neviem o čom vlastne bol ten film poriadne. Stále nejaké šlapky, drogy a hranie sa Lea s mikrofónom pri tých prejavoch. Ako by povedal niekto "celebtritný": Toto nebola ŠIALKA mojej kávy teda.

You're Next (2011)

Skvelý film, ktorý ma bavil. Vyvražďovačka podľa mojich predstáv. Ja by som skôr opýtal, že ako mohol tento film niekoho nebaviť. Od začiatku som bol v napätí, prežíval som ho až do samotného konca. Trocha mi vadilo, že na môj vkus moc skoro vyložili karty na stôl s tým, že kto stojí za tými vraždami. A potešil ma aj samotný záver. Takéto filmy ja osobne môžem a ľúbim a preto také hodnotenie.

Pot a krev (2013)

Na tento film som sa nenormálne tešil. Bol som hlavne zvedavý na duo Mark Wahlberg a Dwayne Johnson. Film ma nesklamal, proste skvelá podívaná a pre mňa o to viac, že tiež trávim dosť veľa času vo fitku. Niečo cez dve hodiny filmu mi zbehli ako voda a človeku sa nechcelo ani veriť, že toto je natočené podľa skutočnej udalosti. Najviac ma bavil The Rock. Ten sa tam našiel a podľa mňa svoju rolu nemusel ani hrať. Takého si ho predstavujem aj v reálnom živote :-D Ešte by som chcel vyzdvihnúť skvelé hlášky a kecy o materskom mlieku ako HGH a pod.

Noc hrůzy (2011)

Klasika film z prostredia mojich "milovaných" amerických tínedžerov, ktorých je v poslednej dobe natočených strašne veľa. Dopredu sa dalo predvídať, že čo sa bude odohrávať a ako budú jednotlivé postavy konať. Toto je film, ktorý nenadchne ale ani neurazí a dá sa v pohode pozrieť. Neviem prečo, ale po chvíli pozerania som si povedal, že takéto niečo podobné som už videl: chalan, baba a podivný sused, ktorého pozorovali a niečo skrýval...no jasné, bolo to v DISTURBII. A ak mám niečo vyzdvihnúť, tak jedine Colina Farrella. Neviem prečo, ale mne sa zdá, ze tomu chlapovi tieto role sedia. Už v Daredevilovi sa mi páčilo, ako zahral svoju postavu. Hlavne by som vyzdvihol jeho prácu očami a to jeho zazeranie :-D, kvoli nemu dávam také hodnotenie aké dávam.

Warrior (2011)

Nebudem sa tu rozpisovať o dejovej línii, vzťahu dvoch bratov medzi sebou a s ich abstinujúcim tatkom a perfektných bitkách. Proste si ten film treba pozrieť, stojí za to. V poslednej dobe fakt jediný film, ktorý stál za to a dokázal ma nadchnúť. Film trvá síce niečo cez dve hodiny, ale človek sa dokáže tak zapozerať, že ten čas ubehne ako nič => KVALITA

Drive (2011)

Jedno veľké sklamanie. Po všetkých chválach z okolia a po prečítaní pár komentárov, som sa s nadšením pustil do pozerania tohoto filmu. Neviem no, prvá hodina pre mňa nenormálna nuda. Nechápem na začiatku tú myšlienku Shannona s tými závodmi a nenormálne vyjednávanie požičky 300 litrov od Bernieho, keď v tom momente sa tomu už nevenovala pozornosť. Čakal som, že tým smerom sa bude dej uberať. Zabitie Nina asi utopením v mori...podľa mňa odfláknuté. :-D ako sorry, sklamem nejakých "odborníkov" čo sa tuna rozpisujú, relizujú a vyzdvihujú všetko možné, vyzdvihujú nejaké pre mňa pitomosti, ale proste pre mňa ako obyčajného diváka toto bol priemerný film, ktorý možem vidieť v sobotu v telke niekde na TV JOJ.

Comedy Central Roast of Charlie Sheen (2011) (pořad)

"Mám sa skvelo. Ráno som sa zobudil, vysral som sa a potom som vstal z postele..." Táto show ma dostala, uragán urážok presne mierených a na záver Charlie vracia úder. Skvelé bolo, že pod paľbou nebol iba samotný Charlie, ale aj samotní účinkujúci si nič nedarovali.

Dr. Ludsky (2011) (seriál)

Na SVK pomery veľmi slušný počin. Podľa upútavok som očakával total kópiu Dr. Housea, ale vobec nebolo tomu tak. Mňa tento seriál baví, tie epizódy majú čo to do seba a dúfam, že tento seriál bude pokračovať v nastolenom trende. Samozrejme pozdáva sa mi aj výkon Tomáša Maštalíra.

Chutíš mi (2011) (pořad)

:-D náhodou nenormálne zábavná relácia. Akože hej, na jednej strane chudák Martinka, keď si to pozrie doma, ale zasa tie hlody, ktoré tam chalani hádžu nemajú chybu. Ja som spokojný, v telke dávajú o moc vačšie sračky a tuna sa clovek aspoň zasmeje a výkon Danky nemá obdobu, proste skvelá.

Čarodějův učeň (2010)

No tak filmy takéhoto typu mám v obľube. Proste pohodový, zábavný snímok, pri ktorom sa človek odreaguje, zasmeje a nemusí si namáhať hlavu. Nicolas Cage opať skvelý, postavu Baltazara zahral bravúrne a niektoré tie jeho hlášky ma pobavili :-D no hlavne musím pochváliť Jay Baruchela. Perfektne zahral šprta Davea, ten jeho neistý pohľad, roztrasená hlava a jeho hlas najma keď bol v blízkosti blondíny...proste vierohodné. Fakt tento film možem odporučiť a preto dávam 4*.