Roztržitý (1970)

Mistrovské šaškovství Pierra Richarda, dovedené ad absurdum - je to zvláštní, ale už na začátku své kariéry dokázal ze svých nápadů a hereckého talentu vytěžit skoro maximum, za což mu patří dík v podobě našich spokojených bránic. ROTTWEILOVÝM NÁBOJEM TREFÍME I ZA ROHEM.

Ohňostroj marnosti (1990)

Tohle přece není jen komedie, ale taky satira, to je přece něco trošku jiného. A podle mě docela obstojného. 16.10.2003, 22:20: dočetl jsem knihu a ta je samozřejmě lepší, nicméně mi v ní chyběl proslov soudce Whitea a vzestup Petera Fallowa, který dobře vyjadřuje "náklonnost lůzy".

Philadelphia (1993)

Snímek vypráví o předsudcích a na předsudky zpětně naráží. V tom je jeho síla. Nic zde není černobílé.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Nevím, jestli je to chyba, ale u tohoto filmu se hodně protěžuje prvních dvacet minut. Já jsem to neudělal a i v televizi nepřišel o vynikající filmový zážitek v celém snímku. P.S. k té televizi: do jednoho citově i filmově vyhroceného momentu vrazila naše "drahá" n@va reklamu. S filmem to rozhodně nesouvisí, ale o mnohém to vypovídá a napsat jsem to musel.

Láska přes internet (1998)

Jak se říká, čekal jsem míň, dostal víc. Navíc pro tuto svěží komedii hovoří i originální nápad, spojení lásky a počítačů :-) A knih.

Jsem žena nebo muž (1984)

Tady byla absurdita, skvělý humor a neodolatelný herecký projev Steve Martina dovedeny skorem k dokonalosti...

Rodičovství (1989)

Film skvěle balancuje mezi tím příjemným i tragickém v životě a všechno slévá do jednoho velkého, dobře zasazeného celku. Vše táhne Steve Martin.

Kokosy na sněhu (1993)

Celý film má na komedii i mnoho vážných okamžiků. I když jde jen o taškařici, snaha černošských sportovců vyznívá velmi věrohodně a dobře. No a navíc John Candy hraje svou roli skvěle.

Do útoku (1987)

Jeden z těch lepších filmů s totálním nehercem Stallonem.

Hlava rodiny (1991)

Remake, který se za sebe vůbec nemusí stydět...herecký projev Steve Martina je vynikající!!!

Časové pásmo bylo změněno