TOP STAR magazín (2008) (pořad) odpad!

Pořád přemýšlím nad tím, kdo řekl to o tom navoněným hovně... Mahulena uvádí reportáž o Agátě, která je slavná jen proto, že je dcerou Veroniky. Hurá!

Pustit žilou (2008) (pořad) odpad!

Navrhuju tento pořad přejmenovat na "Propustit Žilkovou" :-D

Comeback (2008) (seriál)

Uznávám, že se Comeback na televizních obrazovkáczh zavedl, že tvůrci vědí, co chtějí, já si s ním v otázce humoru teď rozumím líp, ale pořád to není žádná sláva. Martin Dejdar ujde. A s talentem Marie Doležalové tvůrci vyloženě mrhají! Skutečně je tenhle sitcom svým publikem doceněn?

Černá sanitka (2008) (seriál)

Kvality obrazu se tomu určitě nedají upřít a občas je Roman Zach tak nad věcí, až je to kouzelné. 50%.

Moje rodina (2000) (seriál)

Tak klasické téma, zpracované tak, že vás to opět baví. Zvlášť Zoë Wanamaker si to užívá a je to na ní vidět. -JAK SE ZBAVIT TOHO TLAKU? -DLE NĚKTERÝCH NÁBOŽENSTVÍ NIJAK.

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Tak předně - všechny ty americké kriminálky jsou naprosto průměrné. Narativní linie totiž najdeme ve všech detektivkách, od Agathy Christie, přes Hlavního podezřelého až třeba k inspektoru Borůvkovi. Američani je neumí tak dobře, a tak kladou důraz na věci, jako jsou třeba vědecké metody, které se jinde nerozebírají, protože se s nimi počítá prostě automaticky. No a "česká verze?" Kopírování cizích vzorů vám přestane vadit u druhého dílu, je škoda, že se toho o postavách moc nedozvíme, ale i tak tenhle seriál kvalitativně stoupá. Od prvního dílu, který byl z hlediska zápletky velice průměrný, se toho hodně zlepšilo. Jasně nejlepší český seriál podzimu 2008.

Děti noci (2008)

Až na drobné střípky mi přišly ty věci, odehrávající se na plátně, příliš chtěné.

Máj (2008)

Rudolfovi Hrušínskému to šlo z okna embéčka o dost lépe.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Snad byl ten sentiment zamýšlen tak, jak jsem ho vnímal já, zapůsobil na mě srdceryvně, o mnoho více, než (nápaditější?) scény z vnitřku. A písničky nic moc (instrumentální hudba ne!)

Oko dravce (2008)

Příběh, který v digitálním věku udiví svou naivitou. I mě.