In the Blood (2014)

Len úplný blb preloží "In the blood" ako Žena zabijak! To už aký dementi to robia??? WTF

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Pozrieť si to na Blue Ray a vychutnávať každú sekundu krásnych záberov na panenskú prírodu.... Skvelé. Príbeh je tiež OK, DiCaprio sa jednoznačne snaží, čo to dá a ide mu to slušne. Naturalistické, surové... tak sa dá charakterizovať dej tohto filmu, ktorý Vás bezpochyby prenesie 200 rokov v minulosti a Vy tomu radi uverít. Občas sa až nechce veriť, že čo všetko vydržali ľudia v prírode (a to nemyslím postavu Di Capria). 85%

Noc oživlých protinožců (2014)

Celý film mi nedával úplne zmysel, ale scéna za scénou to bolo celkom zaujímavá "podívaná".... Až som to dopozeral do konca :)

Les sebevrahů (2013) (TV film)

No, neodpadol som akurát. Slabé efekty, len tak tak strašidelné, ale hlavne malo presvedčiví herci.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Jednotka bola len potrebná omáčka pred dvojkou... A podľa mňa nepotrebná. Všetko mohlo byť skomprimované do jedného filmu. Prípadne seriál by nebol odveci...

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Nakoniec sa film dejovo slušne držal knižnej predlohy, čo mu v mojich očiach prospelo... A napriek tomu, že Lawrence je pekná baba, tak hrať nevie dobre a liezla mi na nervy, vždy keď mala zahrať nejakú hlbšiu emóciu... Aj napriek tomu som sa bavil. Howk

Zlaté dno (1942)

Burian je jednoducho špička. Vlasta urobil z každého aj najnajivnejšieho scenára pozerateľný film...

Neobyčejný Odd Thomas (2013)

Ducharina, ktorá ňou vlastne ani nie je... Málo sympatický hlavný hrdina vidí hromadiace sa zlo... A tak začne hľadať. Málo presvadčivé

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Prvá hodina bola veľmi slušne nabúchaná, nielen efekty, ale aj príbeh sa rozvíjal zaujímavo... To či však dobre začalo, skončilo chaosom na entú... Dáka stupídna kryptónska príšera, psychopat Luthor, ale hlavne (síce krásna) ale nevysvetlená postava dáka meta women :) ... Domnievam sa že jediný dôvod tohto chaosu je pokračovanie... Avšak za viac ako 3* to nie je... Efekty však boli super.

Pod kupolí (2013) (seriál)

Dosť iné ako kniha... To by však vôbec nevadilo... Vadil mi skôr to, že seriál nemá koniec. Bude sa točiť ešte štvrtá séria???