Obchod so šťastím (2008) (seriál) odpad!

Nech je zem tomuto seriálu ľahká... Poviem otvorene, že už kvalita (nekvalita) kamery a strihu totálne odrádza od čo i len rozpočatia pozerania tejto blabotaniny. Takže ďakujem, ale neprosím si.

V Bruggách (2008)

Čo presne chcel režisér povedať tým kontrastom čiernych charakterov a krásnych Brúg (ktoré dobre poznám osobne) mi nie je jasné. Ale na kontrastoch je život postavený, takže... Ten film je hrozný mix írskeho zmyslu pre česť, čiernej tarantinovky (viď zabitý modliaci sa chlapec), štýlu Twin Peaks (viď trpaslíka herca...) a nakoniec dokumentárno-historického filmíku o stredovekom meste. Ono to má nakoniec všetko zmysel, ale dosť to tiež zaťažuje počas pozerania....

Slunce, seno, erotika (1991) odpad!

Čo je moc, to je priveľa... tak toto je jedna z mála produkcií, ktorá si odpad zaslúži statočne. Hlupe a zbytocne pokračovanie ešte na začiatku smiešnej série. Príšerné a hlúpe.

Sám doma a bohatý (1994)

Za ten trapný preklad povodneho nazvu "Richie Rich" na " Sám doma a bohatý" by som niekoho najradšej zahlušil. Inak slabučka komédia s už dohasínajúcou hvievzdou Culkina

Tarzan (1984)

Prvý film na ktorom som bol v kine v Blave :) Doteraz si pamätám nádhernú kameru, zábery na džunglu sú skvelé a Lambert celkom slušný Tarzan. Žiadny nepodarený svalovec, ale normálny chlap...

Delikatesy (1991)

To už je nejaký čas, čo som túto zvláštnu snímku videl, ale zostal mi v pamäti tmavé scenérie z napadajúcimi všetko "krtkami" a bláznivý málo pochopitelný život hlavných hrdinov tohto pochmúrneho filmového experimentu.

Animal Extractors (2006) (seriál)

"Prírodovedný" seriál ospevujúci totálnu hlúposť američanov a fakt, že v ich špinavých príbytkoch sa schovávajú zvieratká.

Ztracené (2003)

Cate Blanchett je tu skvostná ako farmárka na divokom západe, zlí indiáni, dobrý biely indián a celkom akčný dej.

Show Bennyho Hilla (1969) (seriál)

Benny Hill zostane legendou anglického humoru. Zarytý slobodný mládenec laškuje z dievčatami hlavne na plátne a jeho naivná komedialita vždy pobaví.

Muži v černém (1997)

Skvelá zábava zabalená v najlepšom obale. Všetky možné vesmírne príšerky ma nesmierne pobavili spolu z teóriou financovania organizácie MiB :))) a možno sú tu skutočne okolo nás...