Cachorro (2004)

Z počátku to vypadá, že má Pedro bezstarostný život, čím víc se však divák noří do děje, zjišťuje, že není všechno jako pohádka. Snímek se líbil, jednak nám ukazuje nádherný vztah muže a chlapce a dále pak můžeme nahlédnout, jak vypadá takový "medvědinec". Zaujal mě také konec filmu, kde se nedá jednoznačně říct, jak to se synovcem bernardem je (skvělý nápad režiséra).

Plastická chirurgie s. r. o. (2003) (seriál)

Série, která se s ničím ne*ere. Sice jsem viděl jen první dvě řady, ale pamatuju si, že jsem se tehdy nevídaně bavil. Make me beautiful...

Dogma (1999)

Je to šílenost, z hlediska katolíka bych tomu měl dát odpadní hodnocení, z hlediska normálního diváka je to ujetost na n-tou, každopádně mlčenlivej Bob vede.

Valčík s Bašírem (2008)

Silný zážitek, po zhlédnutí jsem pocítil ledový strach z hrůz, které dokáže vyvolat jen válka. Doufám, modlím se, abych válku ,tohle, neokusil na vlastní kůži.

Piráti na vlnách (2009)

Delší předehra, rychlejší rozjezd, působivý konec. 129 minut bylo možná trochu moc, abych to ale shrnul, tak uznávám, že se snímek vcelku povedl. Pokud na něj někdo bude chtít do kina, tak doporučuji, teda pokud vydrží, s popcornem a kolou, 129 minut na sedačce ;)

Mlčení jehňátek (1991)

Mrazivé, tajemné, dobře natočené. Nemám co vytknout, snímek se mi fakt líbil, podle mého gusta. Až mě mrazí, když si vzpomenu, že jsem Hannibalovi fandil :)

Drsňák (2006)

U filmu jsem se opravdu nenudil, ale na pět hvězdiček to není. Trochu mě zklamal pohádkový konec. Hudba a režie se mi jinak líbila, sice mě malinko ubíjela výslovnost těch turků, co měli na Michala spadeno, ale po ostatních stránkách se mi snímek líbil. P.S.: Opravdu v Německu dopravují kokain 15ti leté děti? :)

Stalker (1979)

Nevím co to bylo, ale nic mi to neřeklo. Já si musel po celou dobu představovat, jak tam běhá kameraman a umění herců, kteří vlastně vytvořili atmosféru filmu. Stále jsem se usmíval nad tím, že je to vlastně normální louka, normální chemička, normální domy, ale ti herci tomu dali nádech, aby se člověk bál a v úžasu sledoval děj. Já to nedokážu, protože si stále představuji poskakujícího kameramana v době mezi scénami, klapky, poskakujícího režiséra, ... Párkát jsem musel taky přeskakovat a urychlovat ony dlouhé scény, kde se nic neděje. 3* dávám jen za výkon herců, kameru a za top 200 + hodnocení ostatních uživatelů. Nakonec se mi zalíbily finální názory tří hrdinů, kde si vlastně každý může myslet něco jiného, když nezná úplnou „pravdu“ a smýšlení ostatních, kterých se tento názor (či snad kritika?) týká.

Caligula (1979) odpad!

Pro koho je ten film určen? Přece pokud chci pravdivé informace, pustím si dokument, pokud chci porno, či snad S-M praktiky, pustím si něco takového. Ale koho může napadnout sloučit obojí dohromady? Násilí ve filmu se mi vůbec nelíbilo, pokud se někdo chce podívat na hnusy, tak rozzlobenimuzi jsou 24/7 online. A pokud mi někdo bude tvrdit, že bych to měl vidět, protože to je hodnotné dílo, tak je vůl. Znuďen, po 30ti minutách jsem film vypnul. A netvrďte mi, že to takhle opravdu bylo...

Zastav a nepřežiješ (2006)

Šílená uchylárna od samého začátku až na konec! Než jsem viděl tento film, tak jsem ani netušil že lze něco takhle zpracovat a nutno říct, že se povedlo!