Je tady někdo? (2008)

"Není to tvůj děda !! Chápeš ??" - "Škoda, že to není můj táta !!"

Vášeň v tanci (2006)

"Jo, spím s basákem, bubeníkem, trumpetistou, spím úplně se všema !! Jen se zpěvákem ne, protože ty jsi většinou tak sjetej, že to ani nejde.. "

Útěk z MS-1 (2012)

"Poslal mi táta nějaký vzkaz ??" - "Jo !! Jsi adoptovaná !!" ;)

Zabiják (2003) odpad!

"Co když to bylo jinak ?? Co když je skutečně nevinej !! Je to přece profesor !!" - "Jestli je nevinej, tak papež nosí kalhotky !!" ;) Náš milovaný aikidoman, totiž Steven Sádlo Seagal, si střihnul cosi jako prequel k profesoru Klumpovi, proto taky těch padesát kilo a tři brady navíc, pod taktovkou pomateného (s)hitmakera Michaela Oblowitze, který si zřejmě myslel, že překombinovaný děj by mohl leckoho přesvědčit, že tenhle Zabiják - Snaživý tuzemský distributor původně zamýšlel přijít s názvem Zabiják vkusu a mozkových buněk, z čehož nakonec slevil na pouhé jedno slovo, protože nechtěl tentokrát příliš spoilerovat !! ;) - by mohl být nakonec něčím jiným než naprostým filmovým hnojem a po dvou lobotomiích snad i Indianou Jonesem z těch nejhorších nočních můr, když totiž zbabělý Seagal nejprve sežral Ricka O`Connella, Jacka Huntera i knihovníka, aby se zbavil konkurence..

Architekt (2006)

"Chováš se jako blázen !!" - "Tohle mi neříkej !!" - "Jen blázen může uprostřed noci rozhazovat květináče po zahradě.." - "Tomu ty nemůžeš rozumět !!" ;)

Železná lady (2011)

"Dnes se všichni ptají, co cítíte, a ne, co si myslíte.." ;)

Legenda o vášni (1994)

"Tristane ?? Počkám na tebe !! Jak dlouho bude třeba.. Klidně celý život !!"

Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona (2008) (TV film)

"Nedělejte ze mě blbce !! Nemuselo by se vám líbit, co bych s váma udělal.. K Nilu je blízko a krokodýli mají pořád hlad.." ;)

Druhá šance (1996)

"Promiňte, slečno, nechtěla byste chodit s příštím nositelem Nobelovy ceny ??" - "A kde je ??" - "Tady !! Díváte se na něj !! Moje jméno bude na obálkách časopisů.." - "Hrozný příčesek !! Najděte si radši lék na vlasy a pak přijďte !!" ;)

Příšery (1982) (TV film)

"Ale já tě opravdu miluju !! Přece tě můžu skutečně milovat, aniž bych s tebou spal.." ;) Potřebujete další důkaz, že Hanksovu Robbiemu skutečně hráblo ?? ;) A samotnému Tomu Hanksovi, byť ten ani zde rozhodně nezklamal, vlastně nejspíš taky, když se upsal pro takovou šmíru, jeho věku i chvályhodně varovným motivacím autorů navzdory..