Zdravím, dámy! (2014) (TV film)

"Nesmíš lpět na jedný ženský.. Nestojí za to.."

Viceprezident(ka) (2012) (seriál)

VEEPečená satirická zábavička s tradičně výbornou Julií Louis-Dreyfus..

Lesy (2006)

"Možná se do školy potřebuješ vrátit ty, Joe.. Nedokážeš ani najít cestu domů.." ;)

Hrabě Monte Cristo (2002)

"Kam se podělo tvé milosrdenství ??" - "Jsem hrabě, ne světec !!" ;)

Parťák (1990)

"Koupil jsem to od jednoho antikváře.. Přísahal, že to funguje.." ;)

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

Další výborná zresuscitovaná megaestrádička potvrzující stále se prohlubující dno televizní zábavy a rostoucí vlnu diváckého nevkusu.. Hron aby do toho !! Komu libo tomu libo.. Jen se dobře bavte !! Já se obejdu.. Povstaň už Sokole!

Konvoj (1978)

"Honěj nás chlupatý, takže jestli chceš vystoupit, tak skoč !!" - "Tak to budeš mít na krku, Kačere, ještě únos !!" - "Melisso, unášej se osmnáctky a ne ženský po třicítce.." ;)

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

"Tvá známá ??" - "Já myslel, že tvoje.." ;) Už tradiční digitální mrdník, v němž šílený megalomanský fanda Snyder nenaplní očekávání ani z poloviny.. Ne úplně špatný komiksový crossover a zároveň Supermanův game over platí za ten nejzbytečnější blockbuster posledních let.. Tedy mimo smyslu nastarování další teamsérie.. A to bez ohledu na význam slova zbytečný, jakkoli ho nemám rád.. Potěší zejména Ben Affleck, který už snad definitně přestane být k smíchu, ačkoli zde v takto napsané roli neměl vlastně čím zklamat..

Syn Růžového Pantera (1993)

"Já neumím plavat !!" - "Já taky né !!" - "Co ?? Tak proč se netopíte ??" - "Protože je jednodušší stát.." ;) Cardinální Edwardsův filmový průjem znovu související s tím pověstným taháním mrtvé kravky za cecíky..