Underworld (2003)

To jsou takove ty filmy o ničem,čekal jsem něco jako Blade či Van Helsing,ale toto byla nuda a hrůza,ani má oblíbená herečka Kate Beckinsale to nezachránila,špatné po všech stránkách

xXx: Nová dimenze (2005)

Pokud si jdete pouze sednout do kina a nečekáte nic u čeho lze zapnout mozek, tak se skvěle pobavíte. Ano, realita s logikou se zapoměli u scénáristy doma v šuplíku, ale akční scény jsou grandiózní. Ice Cube má sice charisma jako solný sloup, ale vš zachraňují Sami Jackson se skvělým záporákem v podání ,,klasicky" odporném W. Dafoem.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Jak je pro režiséra typu Darabonta a Tarantino nespravedlivé, že v jeden rok 1994 se natočí tři z pěti nejkultovnějších filmů všech dob se asi nikdo z nás nedozví. Rok co rok se udílejí oskaři za režiji a kdyby již ti dva zmiňovaní natočili své skvostné snímky jiný rok nepochybně by vyhráli.

Matrix Revolutions (2003)

Zklamání!!! Kdybych ten film viděl jen tak bez ničeho, bez slávy, toho klišé okolo a očekávání jako by to byla sobotní oddechovka, dal bych 4-5 hvězdiček, ale jelikož Matrix je fenomén a pro mě to byl jeden z nejočekávánějších filmů roku 2003 tak musím dát 2 hvězdičky.Místo toho, aby snímek pěkně rozzuzloval celou sérii, vylepšoval výborné akční scény s prvních 2 dílů, tak film upadá do úzémí obyčejných keců, které nikoho nemůžou nadchnout. Dialogy bez pointy, scény bez napětí, příběh bez řádného rozzuzlení.... Matrix Revolutions je příklad toho, že pokračování úspěšného hitu, může celou sérii zkazit.

Vybíjená (2004)

Chuck Norris,David Hasselhoff a Lance Amstrong....myslím že film s takým to obsazením už nikdo nikdy nenatočí...a nejlepší na tom to filmu je, že konečně to nejsou sporty jako fotbal, hokey případně basket o kterých se točí ale konečně něco nového,originálního..Bylo by to i za 3* ale bohužel nemám Bena Stillera rád, a celkově jeho filmy mi nejsou moc sympatické. A Vince Vaughn též nepodává obstojný výkon, jeho podání mi připadá moc kouskované.

Nepřítel státu (1998)

Strhující, napínavý a inteligentní thriller, jeden s nejlepších jaký jsem kdy viděl. Will Smith potvrdil, že právem patří mezi elitu v Hollywoodu,Gene Hackman nestárne a drží si svůj vysoký nadstandart a slizký Jon Voight nemá mezi záporákama velkou konkorenci.

Alexander Veliký (2004)

Kdyby nám tento film v hodině dějepisu pustil nějaký profesor, tak by to bylo na 5 hvězdiček a možná i více. Po stránce dějepisné nemám co vytknout, ale po stránce zábavy v třech hodinách pátečího odpoledne toho musím bohužel vytknout spoustu. Ani nevím co sem od tohoto filmu čekal, ale aspoň něco na úrovní Tróji. Bitevní scény a záběry jsou dobré,ale zbytek? bájná nuda nuda a zase ta nuda, ani skvělá Angelina Jolie to vše nezachrání. 2 hvězdičky za výpravu a Angelinu

Den poté (2004)

75%. Dobrý snímek, který by měl vidět každý komu se líbí katastrofické filmy. Denise Quaida sem viděl v akci poprvé a myslím že to zvládl na výbornou a Jake též. Snímek je po celou svou délku prošpikován dobrými scénami, ale nejlepší je jak Jake utíká po ledě a pak v knihovně k místnosti s ohništěm a led mrazí všechno co je k mání... mrazilo mi v zádech když sem to viděl perfektní! Největší vadou snímku, ale je, že rychle omrzí. Napoprvé uchvátí, napodruhe začne nudit.