Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Oproxi Wonder Woman (viděl jsem po sobě) jsou SG2 úplně super pokoukáníčko :) Neni to sice zázrak galaxie, ale dokázal mě rozesmát a to se cení :) Pobavil mě i masak na lodi. Zjistil jsem, že asi tíhnu k masakrům za libé hudby :) Celé je to pořád takové pitomoučké. No je prostě potřeba si zvyknout, že galaxie je plná pablbů, ale že je to občas i švanda :) Záporák, a teď nemyslím tu "zlatou holku", je supr. Mení to žádnej přizdisráč a tak to má bejt. Na konci se moh víc pochlapit, ale jinak gut. Nebo Grut? :) Jo ten je taky fajn :) Takže pokud máte náladu na jednodušší humor tak neváhejte :)

Logan: Wolverine (2017) odpad!

Naprosto pitomý scénář s naprosto pitomou dějovou linkou s naprosto nezajímavou pointou. Za mě napsrosto neXmenovský krok stranou ve snaze ukojit jakési choutky po "reálném" dramatu naprosto smyšlených postav. Dokud se daří držet myšlenky diváka v tom úzkém tunelu, který si autoři smysleli tak to jakžtakž funguje, ale jakmile z něj vystoupíte a začnete si klást otázky, tak se ten domeček z karet okamžitě zhroutí a zbyde jen zbytečný, rádoby hluboký, plochý blábol.

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Eee... napsal bych to přímo k tomu rozhovoru s Charlize Theron, ale díky němu zřejmě tento film neuvidím. Takovou snůšku vyližkundovských, samohoňkových, vypatlaných blábolů aby člověk pohledal. Co bude příště? Dabérka Šmoulinky nám udělá přednes o důležitosti bloncky v totalgrupáči šmoulí vesnice a o tom jak se cítí být více ženou a je hrdá na to že si neholí nohy a nejšťastnější bude až jí naroste plnovous jako Taťkovi Šmolovi což podtrhne alogorii vítězství její ženskosti nad tím ošklivýmu mužství okolo? Tak hele "Šteron" chápu bys nemohla hrát někoho kdo má potřebu v prvních minutách filmu říct divákům, že má prsa (cože?), páč to letiště ukazuješ už v traileru a jestli můžu radit, drž se roláku a tu přednášku oduševnělé naplněnosti akční postavičky si nech příště pro sebe. To už nám třebas radši řekni kolik ti ten film hodil.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Naprosto nudný a zbytečný film. Počítám, že HP universem potěší alespoň jeho skalní fandy. Já se nudil od začátku do.. no do konce ne, napoprvé jsem to nedokoukal.. ale napodruhé se zatnutými zuby už jo a prostě voser :*/ Vzhledem k tomu, že scénář psala ta samá osoba co knihu tak bych se rád rozloučil s "Velevážená J.K.R., nepiště scénáře a pokud možno už nepište vůbec. Díky."

Warcraft: První střet (2016)

Nebudu zdržovat a hned vyplejcám to nejlepší. Příběh je jedna z mála věcí, pardon, jediná věc, která je na tomhle filmu docela dobrá. Až na korupci "strážce". Zbytek je fajn, hlavně ta orkostory. No a ostatní je hnus. Hnusná kombinace živých herců s CGI, králík "Rodžr" na tom byl snad líp. Hnusná akce. Co to bylo za lenochodí fighty šmarja? Herci a herky byly do jednoho jak z nějakýho kickstarterovýho sranda projektu. Ze vzpomínek na toho kouzelnickýho onana se po nocích budim s křikem. Nakonec musim vyzdvihnout naprosto, ale naprosto nechutnej dabing. Teda echt hnusnej. Už jsem řikal, že byl hnusnej dabing? Hmm... jo. Tak ještě jednou „Ten dabing byl úplně příšernej!“. Proboha kdo tohleto pustil ven? Banda primitivních orků mluví celou tak spisovně, že by se styděli i účastníci srazu hnidopichů… Uaaa.. No nic. Snad jedno přání na závěr. Hlavně netočte dvojku!

Sebevražedný oddíl (2016) odpad!

Teda takovej střevní výplod už jsem dlouho nezažil. Banda nezáživnejch retardovanejch blbů je hnána vpřed ještě retardovanejší rádobydrsňačkou do naprosto vyblité situace. Jako komiksová trafika pro zoufalce asi dobrý. Jinak, humor je v duchu celého filmu zcela zácpový, neboť se o něj všichni smutně a křečovitě pokouší, ale ejhle, ono jen prd. Akce taky na prd, tedy pokud si nelibujete v akčňárnách od pětiletých capartů. No a příběh... nenechte se vysmát. Snad je na tom přeci něco dobrého.... a není. Dejte si gutalax a ve stejné stopáži si užijete víc legrace. Když nepomůže on no tak už jedině tenhle výtvor.

Kubo a kouzelný meč (2016)

Ve výsledku nuda, která nenadchne vlastně vůbec ničím. Příběh by mohl být zajímavý, ale není. Zpracování mohlo být kulervoucí, ale není. Závěr mohl být WOW, ale není. Hlavní hrdina mohl být osobností, ale není. Takže taková podrůměrná animáková vata.

Do neznáma (2016) odpad!

Dal bych tomu snímku 4* kdyby to od druhé třetiny nepokálni na ntou. No celou druhou půlkou jsem byl už vyloženě nakvašenej, takže odpad s* a zahrabat pod zem. Obravdu mě štvaly haluzorní povídačjy jantara, kterého vyslala jantarová vesmírná agentura do jantarového vesmíru. Takovou jantarovou vylepšovačkou jsou ještě další jantaři co se tam vyskytujou. Legrační je už předpoklad, že někdo vyšle mamlase s aparátem, který se podělá co dvě scény, za miliardy prašulí na mars v lodi, která ani nemá záložní systémy. Pořád jsem dofal, že to blábolení bude mít nějaký reálný dopad na konec toho nesmyslu a ejhle, neměl. Prostě film o tom jak vynaložit spoustu pěněz na to aby někdo umřel na marsu a má při tom plnej bágl blábolů. Juchů!

Zpráva o Europě (2013)

Za me dobrej kousek, teda az na ten film. No tak hrozny to nebylo, zamlouval se mi docela ten styl ala kamery a dokumkent, ale co si mohli milí tvůrci odpostit (SPOILER!) je konverze na slaboduchou vyvrazdovacu s chobotnicí(/SPOILER!). Hrecké výkony nenutno očekávat, scéna je poskládána k výkonum milostivě a tak nějak se to snést dá. Co se snést nedá je pointa a tak poslední třetina filmu, páč tam už človek jen žasně nad vymaštěností ansámblu. Prostě jsem od toho filmu čekal po první půlce víc. Škoda.

Le Havre (2011)

Pohádka o dobrotivém staříkovi, dobrotivém inspektorovi, trochu natvrdlém uprchlíkovi zabalená do melanchoulického kabátu v retro stylu. Co se filmarum povedlo, byl dojem, ze se jedna o mnohem starsi film. Takhle pozde vecer, pokud ma clovek naladu a ceka v televizi jen totalni kraviny, velmi prijemne prekvapeni.