Strážci relikvie (2017)

Tohle bohužel nezachrání ani Jon Bernthal. Až moc duchovna, celý film se točí kolem posvátného kamenu...

Syn temnoty (2019)

Zlý superman, rozhodně ne špatně zpracovaný

Lví král (2019)

Velmi dobře zpracovaná předělávka původní verze, která má i při naprosto stejném příběhu své kouzlo. Obě verze jsou skvělé! Jako malý jsem byl v kině na originále a nyní v dospělosti na tomto remaku s dcerkou, synovcem a neteří ve věkovém rozpětí 3,5 - 11let a všichni jsme byli naprosto spokojeni. Rád se na obě verze podívám znovu!

Plán útěku 3 (2019)

Za mě vcelku snesitelné béčko, které nemá s předchozími díly pramoc společného, spíše je takovým slabším Expendables ve vězení

Vražda Jesúse (2017)

Nebyl to špatný film, leč dosti zdlouhavý s velmi pozvolným spádem, nicméně člověk chtěl vědět jak to dopadne. Dívka jež najde vrahe svého otce, chce ho zabít, ale začíná ho poznávat, díky absenci střelné zbraně, kterou si nemůže dovolit... Nečekejte akce jako u Hollywood filmů, tohle není nic ve stylu Plivu na vás hrob atd.

Pomsta (2019)

Pecka, aneb Boyka opět v akci 👍😉

Za oponou (2019) (seriál)

Některé díly vtipné s dobrými hláškami, ale některé bohužel o ničem, srovnávat nebo psát, že je tento seriál dokonce lepší než seriál Most, je šílenství, to opravdu není a má do něho daleko 😉

Ženy v běhu (2019)

Skvělá komedie, jedna z našich nejlepších! 👍

Jeníček a Mařenka (1999) (TV film)

Vcelku šíleně podaná pohádka O perníkové chaloupce, jak tohle někdo mohl vymyslet? Nechápu.

Bez jištění na El Capitan (2018)

Brutální mazec, finální výstup byl snad i za víc než 5*, takhle napnutí jen tak u nějakého filmu nebudete, fakt zážitek 👍