Blood Drive (2017) (seriál)

Vydařený seriál s šíleným příběhem, obsahuje však to co spousta diváků má rádo, ačkoliv to nepřipouští. Dvě základní složky jsou sex a násilí, to celé je davkované ve stylu šíleného Maxe, jen s tím rozdílem, že auta jezdí na krev 🙂

Bloodline (2018)

Mr. Stifler coby vrah a zachránce rodin před násilnickými otci, to tu ještě nebylo, zajímavý námět a dobré zpracování za 3*

Plážový povaleč (2019)

Dějová linie na prd, hlavní postava jen kalič, magor, který má talent pro psaní, mnohem ale více na fetovaní a souložení. Na tento film jsem se těšil, je ale pouze velikým zklamáním

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Thriller - Komedie - Scifi, ale hlavně jedna velká pohádka 😂 i přes nereálné a totálně přehnané scény vás tenhle film pobaví, jen to chce dost věcí překousnout. S původním Rychle a zběsile pranic společného. Vše zachraňuje kombinace Statham a The Rock, jinak by ta čísla byla o hodně, ale opravdu hodně nižší. Film už mohl mít klidně úplně jiné jméno a odpoutat se od série F&F, která už bohužel dávno stojí za starou bačkoru.

Ve spárech ďábla (2018)

Vcelku vydařený horor, jež se odehrává v prostorách márnice, kde se ocitá bývalá policistka jakožto zaměstnankyně vs nevydařaný subjekt z vymítání ďábla, kterým je mrtvola mladé dívky, která ještě nehodlá říci své poslední slovo. Za mě 3,5*

Kořist (2019)

Vcelku dobrý horor o hurikánu a krvežíznivých aligátorech, škoda jen toho přehnaného konce, jinak by stál určitě za 4*

Haunt (2019)

Dobrý mazec, film co vás drží v napětí a je to horor v pravém slova smyslu! Tlupa bláznivých vraždících klaunů ve strašidelném domě. Možná jen škoda toho přehnaného - odvetného konce

Rambo: Poslední krev (2019)

Pro skalní fanoušky Ramba určitě 4-5* Sly je borec 👍 Ve 2. Polovině tak trochu sám doma pro dospělé

Annabelle 3 (2019)

Parádní horor, byl jsem napnutý od začátku až do konce 👍