• Thriller

Alexander Veliký (2004)

Poprvé mě to moc nevzalo, podruhý mě to začalo zajímat a potřetí se mi to začalo líbit. Historicky věrný a dobře zahraný, ač na bloňdatýho Farrella se zvykalo těžko. Vastně vůbec ne špatný!Dneska ( 8.8.2009) napočtvrtý výborný, slonní bitva přenádherná a kloním se k pátý hvězdičce - 4,5:-).

Zelená karta (1990)

Kterak okouzlující Francouz zcela nechtěně a nečekaně definitivně zamotal hlavu sucharské Američance:-). V podání Gerarda Depardieu a Andie MacDowell nezapomenutelná filmová perlička.

Manon od pramene (1986)

Nečekaná nádhera a naprosto famozní herci! Miluju Francii!

Neslušný návrh (1993)

Na všechny se dobře dívá, ale znám lepší romantické filmy.

Desperado (1995)

Banderas k sežrání, vtipný, drsný, sexy, akční, krásná ženská, jiskra a zábava. Můj oblíbenej.

Vdaná snoubenka (2008)

Nic jsem od toho nečekala, výborně se pobavila a hlavně pokoukala na nádhernýho J.D. Morgana:-). Líbil se mi už v P.S.Miluji tě! a to tam měl obrovskou konkurenci v Gerardovi Butlerovi, ale tady je fakt úžasnej:-). Kam se hrabe vzorňák Colin, kterýho normálně můžu:-). Někdo tady vznesl dotaz,že bych chtěl vědět, která normální ženská by dala košem po všech stránkách ideálnímu muži. Tak já se teda hlásím, protože já bych rozhodně šla do toho neodolatelnýho svéráznýho hasiče s okouzlujícím úsměvem:-). Romantická komedie, co slušně pobaví, zrelaxujete u ní a nemusíte nad ničím přemejšlet, tak takovejch by mohli pro mě klidně točit víc:-). Za čtyři hvězdičky bez přimhouření oka.

Piráti na vlnách (2009)

Naprosto nekritickejch pět:-)!Lidi, nečekejte pořád od filmů jen hloubku a nechte se unést na vlně ROCKU těmahle kouzelnejma pirátama, protože to fakt stojí za to!!Už se těším, až půjdu znova:-). A už sháním soundtrack:-).