• Thriller

Carmen (1983)

Od doby, kdy jsem viděla tenhle film, miluju flamenco a španělský temperament.Nádhera!

9 a 1/2 týdne (1986)

Smyslnost a decentní erotika, navíc krásná žena a charismatický chlap. Mám ten film ráda a i po víc než dvaceti letech to má šťávu a jiskru.

U-Turn (1997)

Po Četě pro mě asi to nejlepší, co Stone natočil.Kultovní.

Pochyby (2008)

Herecký koncert všech a strašně mě mrzí, že ani jedna oscarová nominace nebyla proměněná.

Bobule (2008)

Po druhém shlédnutí zvyšuju ze tří na čytři, má to koulzo a atmosferu. Dobrý ročník po česku a vcelku povedenej!

Černá Dahlia (2006)

L.A. - přísně tajné to teda není, ale celkem mě to vtáhlo do děje.Hartnett není můj oblíbenec a herec to teda není, nejvíc mu sedí v TV běžící reklama na parfém:-), ale Johansson a hlavně Swank a Eckhart jsou třída a Black Dahlia je díky nim dost slušně stravitelná:-).Druhá projekce lepší než první a napodruhé za 4 hvězdičky.

Pokání (2007)

Atmosféru mělo prvních dvacet minut filmu, pak mě to přestalo bavit.Kniha je neporovnatelně lepší!

Banditi (2001)

Celkem slušná oddechovka.Ta čtvrtá hvězdička je za tančící, vařící a zpívající Cate, já ji prostě miluju:-).

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Hooodně blízko mým nejmilovanějším Sedmi statečným a Crowe je v tomhle snad ještě lepší než Bronson v Tenkrát na Západě.Už kvůli poslední minutě, kdy si pískne na koně:-).A že jsem si pobrečela:-).Pro mě bez debat 5 hvězd.