Nespoutaný Django (2012)

Skvělý film! Naprosto výborné herecké výkony všech hlavních postav, obzlášť Christophera Waltze a Samuela L. Jacksona!!! Jamieho Foxxe jsem nikdy moc rád neměl, ale přesto mě vůbec nezklamal! Spíše naopak. Skoro 3 hodiny dlouhý film a přesto mi přišel na konci krátký - ještě hodinku takové zábavy bych snesl :-) V posledních dvou filmech mě Tarantino neuvěřitelně překvapil. Nikdy předtím se mi jeho filmy nijak zvlášť nelíbily, ale po Bastardech bych ho hodnotil jako jednoho z nejzajímavějších režisérů, který umí dělat filmy s perfektním příběhem.

Newsroom (2012) (seriál)

Po zhlédnutí pilota super! Obzvlášť ten proslov :) Po zhlédnutí druhého dílu je to slabota a asi se nebudu díval dál.

Než jsem tě poznala (2016)

Skoro jako zkopírované Untouchables, ale stejně to bylo moc dobrý! Daenerys, ser Tywin z Hry o trůny a Neville z Harryho Pottera!

Nikdo není dokonalý (1998) (pořad)

občas mi to přišlo dobrý.. hlavně ty ankety.. ale pak už to bylo jenom tlachání...

Noc plná zázraků (2011)

Vážně dobrý, kvalitních vánočních filmů je málo, ale tohle je rozhodně jeden z nich. Škoda, že u nás do kin takovéto filmy nepřijdou na nic jiného než speciálně zaměřené festivaly a podobně. Celkem mě překvapilo to, že i když ve filmu účinkuje asi 8 hlavních postav tak se v nich člověk neztrácí.

Nouzový východ (2008)

Zdá se mi to nebo Sam Mendes točí filmy na jedno brdo?

Nymfomanka, část I. (2013)

Pro mě zatím nejstravitelnější film od Triera (viděl jsem Dogville, Antichrist a Tanec v temnotách). Jsem rád, že to režisér nepojal formou, kterou to bylo prezentováno v recenzích a upoutávkách – skandálem a snahou provokovat společnost. I přes relativně kontroverzní téma, je zde patrná dějová linie, scény nejsou přehraně dlouhé a detailní.

Občan Kane (1941)

Totální klasika a jeden z nejlepších filmů, co byl natočen, že jo? No tak když tohle očekáváte, tak se to většinou pěkně podělá. Z Občana Kanea mám opravdu smíšené pocity. Začátek filmu byl brilantní, krásně mě vtáhl do děje a je podán zajímavou formou. Bohužel ke konci film jako by ztratil dech. Nic moc jsme se ohledně poupěte nedozvěděli a s tím, jak Kane začal být cupován událostmi, se zhoršovala i chuť dokoukávat film. Nakonec jsem ho dokoukal, ale bohužel to není těch 5 hvězdiček, na které to původně vypadalo. Celkem zajímavé je styl a zpracování záběrů, na tu dobu dost nadčasově udělané. Když se na to podíváte, určitě budete vědět, co tím myslím.

Občanský průkaz (2010)

Nedokáži říct jestli je to "ze života" 70. let, ale i tak super komedie :)