Gangy z Birminghamu - Šok (2019) (epizoda)

Tahle série zatím úplně o ničem a potenciál zůstává nevyužitý. Při čtení ostatních komentářů se neubráním pochybnostem, zda koukáme na stejný seriál. Nejlepší na čtvrté sérii zatím stále zůstává skotský (nebo ruský?) přízvuk Jimmyho McCaverna.

Gangy z Birminghamu - Série 4 (2017) (série)

Tahle série je zatím jednoznačně nejlepší. Adrien Brody a jeho další kámoši s italskou gescí jsou konečně důstojným protivníkem. Samozřejmě by si seriál zasloužil kratší záběry na lidi když přemýšlí a méně zpomalených záběrů, ale chápu, že jsou lidi, kterým to přijde zajímavé. Taky doufám že už máme pokoj od Toma Hardyho, nerozumím proč ho všichni v tomto seriálu tak božsky obdivují.

Koruna - Bubíšek (2019) (epizoda)

Přesně tohle se mi na tom seriálu líbí. Člověk se dozví tolik věcí, o kterých vůbec nic netušil. Tentokrát o princezně Alici, matce Philipa.

Gangy z Birminghamu - Souboj (2017) (epizoda)

Pěkně se to rozjelo a tahle série je zatím jednoznačně nejlepší. Adrien Brody jako Ital je skvělej.

Gangy z Birminghamu - Série 3 (2016) (série)

Až na zajímavých pár momentů hrozně nudná série. Nechápu jak to někdo může považovat za nejlepší. Postavy se chovají opět dost nelogicky a pořád mi to přijde natočeno jako moc pro teenagery :D

Raazi (2018)

Moc pěkně natočený film z indické produkce s napínavým příběhem. Vůbec neodpovídá klasické bolywoodské produkci. Doporučuji.

Párty Hárd (2019)

Na poli filmů pro teenagery je to rozhodně jeden z hodně povedených počinů za poslední dobu. Je to teda hodně zvrhlý, ale člověk se nasměje. Mám pocit, že další Řezníkův film by si zasloužil už pořádnou distribuci do kin!