Cesty Páně - Epizoda 1 (2017) (epizoda)

První díl totální kýbl nudy a vůbec nevím zda chci pokračovat.

Gangy z Birminghamu - Epizoda 1 (2013) (epizoda)

Nuda na entou. Líbilé kostýmy a výprava to vážně nezachrání. Vůbec mi to nepřijde uvěřitelné a nepůsobí to přirozeně.

Vikingové - Smrt a had (2020) (epizoda)

Konečně mě tahle série zase začala bavit. Do teď to bylo utrpení, kdy jsme jen každý díl pozorovali zfetovaného Hvitserka .

Papírový dům (Netflix verze) - Jsme tady zas! (2019) (epizoda)

Ten začátek v podobě kouče a motivačního řečníka je skvělý :D chvíli mi trvalo než mi došlo o koho jde. Naprosto skvělá davová psychóza lidí, co vyhledávají tento typ řečníků.

Papírový dům (Netflix verze) - 48 metrů pod zemí (2019) (epizoda)

Berlin je prostě nejlepší. I když je po něm. Líbí se mi jak si dokáže užívat pozemskou krásu všeho. Naopak scény s Nairobi, Tokyo během problémů při zatýkání ředitele byly dost zdlouhavé a nepříliš zajímavé.

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Po dvou sériích: Místy je to až moc pro puberťáky, je tam hromada patosu a i přes tisíce vystřílených kulek z bezedných zásobníků se prakticky nikomu nikdy nic nestalo. I tak je to ale zajímavé a to obzvlášť postava profesora a inspektorky. Naopak mě nudilo mlácení prázdné slámy ze strany některých postav.

Mluv s ní (2002)

To byl zase ultra ujetý film! Ale to bych měl od Almodóvara čekat.

Vláda - Série 3 (2013) (série)

Třetí série je o trochu slabší než předchozí dvě (asi tam chybí větší zapojení Kaspera). I tak je ale velmi důstojným pokračováním a přináší opět nové myšlenky a postavy.

Řek Zorba (1964)

Ultra divný film. Když dávám tři hvězdy, tak jedna je za výpravu a dvě za sympatickou a dobře zahranou postavu Zorby. Zbytek je naprosto o ničem. Vedlejší dějová linie s vdovou a uchylnými vesničany je totálně divná a nevysvětlená. Některé scény jsou naprosto zbytečné. Skoro mám pocit že tak polovina filmu. Absolutně nechápu proč je tento film takový kult.