Volver (2006)

Bylo to fakt dost divný, ale docela se mi to líbilo. Člověk neví, zda se má smát nebo brečet a protože vůbec neví, co je realita a co je vtip. A ta Penelope je prostě dobrá. Za mě nejlepší film od Almodovara.

Favoritka (2018)

Jeden z nejhorších filmů, co jsem za poslední dlouhou dobu viděl. Nechápu, kde to vzalo nominace na Oskara a nechápu kde to vůbec vzalo oskara. To opravdu nebyla zahrána žádná hlavní ženská role lépe?

Zelená kniha (2018)

Naprosto skvělý film! Po dlouhé době dobře udělený Oscar za nejlepší film!

Cizí oběd (2013)

Indické filmy, co jsem viděl, jsou svým způsobem zajímavé, ale málokdy opravdu dobré. Tento však splňuje obojí. Hezký odpočinkový film, kde se dozvíte něco o dabbawala - systému distribuce obědů v Bombaji. Vlastně moc nechápu, proč si manželé neberou oběd sami když jdou do práce, ale asi to nějaký smysl mít bude.

Dukla 61 (2018) (TV film)

Nejlepší český film, co jsem viděl za hodně dlouhou poslední dobu viděl. Díl 1 naprosto dokonalý.

Svéráz národního rybolovu (1998)

Vlastně nerozumím tomu, proč tak mizerná komedie má tak dobré hodnocení. První díl je lepší než toto.

Švýcarák (2016)

Ani jsem to nedokoukal jak špatný to bylo.

Metanol (2018) (TV film)

Taková Utøya po Česku. Velice poutavě natočený film. Je až hanebné jak moc nikomu z obviněných nezáleželo na tom, aby lidé dál neumírali. Nejdrsnější že tolik životů bylo zmařeno aby si hlavní aktér mohl nechat dodělat bazén.