Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Škoda, mohlo to být na pět hvězd, ale některé fóry typu chytání ryby mezi půlky apod. to není nic pro mě. Ale některá slova jako zikpach, babuchen nebo fagala už se v běžném slovníku dobře uchytily a některé hlášky už jsou kultovní, takže se film plácá od odpadu ke špičce a průměr je tudíž 3.

50x a stále poprvé (2004)

Jeden z lepších romanťáků, který docela pobaví i potěší. Barrymore vypadá i na stará kolena celkem dobře a Sandler je místy trochu otravný, ale to se dá přežít. Celkem vtipný námět, který je hlubokou studnicí možností a tvůrci tento potenciál jakžtakž využili.

Lucky Louie (2006) (seriál)

Když je to brak, tak toho nasekají 300 dílů, a když je to výborné, tak skončí u třinácti? To je ale svět.

Podivné dědictví (1972)

Vzpomínám si, jak se mi ten film hrozně líbil, když jsem byl ještě malý spratek a ted jsem ho viděl po tolika letech a co čert nechtěl ... furt je to stejně parádní. Terence Hill jako dokonalý anglický baron je prostě mistrný, humor je suchý a nenucený a místy opravdu famózní. Naštěstí jsem ho sehnal s puvodním českým dabingem, za to předabovávání filmů by někdo zasloužil bičem do rozkroku.

12 podmínek k dědictví (2006)

Celkem sympatický filmek, člověk od toho nic zvláštního nečeká a přesně to taky dostane, takže žádné zklamání ani nadšení. Dobrá je hlavně první půlka, pak už se to zvrhává v takový klasický americký patetický doják.

Česká soda (1998) odpad!

Seriál měl tu a tam světlé okamžiky alespoň k pousmání .... toto už je holé zoufalství v nejčistší podobě. Politické vtipy, což je sama o sobě největší ubohost, v té nejubožejší podobě. Prostě výtěr z žumpy, čemuž dokonale odpovídají i obsazené ksichty typu čtvrtníčka, šteindlera, žilkové nebo zavřela, ti si ani nezaslouží příjmení s velkým písmenem... dokonalí kokoti předvádějící dokonale kokotskou pseudošou. Fekál první třídy...

Otesánek (2000) odpad!

Po první minutě jsem si pomyslel "fuj, to bude ale sračka" a zbytek předčil má očekávání tisíckrát. Viděl jsem to s ruským simultánním dabingem a ten byl na tom všem to jediné zajímavé, a to je fakt smutné. Češi by měli mít zakázané točit filmy, protože co dílo, to tak neskutečný trapný opruz, že horší už to být ani nemůže (samozřejmě mluvím o posledních cca 5 až 10 letech)....

Rec 2 (2009)

Co to vlastně bylo, komedie nebo nějaká parodie? Pozor, aha, to měl být horor... ale větší strach jde i z Robbieho Rottena terorizujícího Lazy Town než z těch legračních zombíků nebo co to bylo a ta banda pošustů, co se tam motá po baráku tomu taky nasazuje korunu. Jenom proto, že podporuji evropskou tvorbu, tak nedám odpad.

Noc v Roxbury (1998)

Devadesátá léta byla dekádou zvláštní infantilnosti, naivity a optimismu a tato brilantní parodie ukazuje to nejlepší z této nádherné doby, která zůstane navždy v mém srdci stejně jako film samotný. Scénář i hercké výkony jsou prostě vycizelované k dokonalosti - co věta, to perla, co výraz, to tisíc slov... pro někoho brak, pro mě zhmotněná genialita... "Co je to za hnus?" "Skvělej koktejl, srovná mi inzulín a hormony a dosáhnu fyzického vrcholu" "Barbaro, přines kameru, Doug dosáhne vrcholu!"

Barbar Conan (1982)

Člověk musí dlouho váhat, co říct o filmu, který hrál v jeho životě tak významnou roli... film Conan dosahuje takřka mytologických rozměrů...a mýtus považuju za nejvyšší formu příběhu vůbec. Dílo nadupané archetypy, prodchnuté fatalismem a prostou leč nezměrně silnou pohanskou filozofií kultury hanby. Díky Conanovi prostě vím, co je v životě nejlepší (a není to otevřená step, pádící kůň ani sokol na předloktí).

Časové pásmo bylo změněno