Scary Movie 3 (2003)

Podle mého názoru nejlepší Scary movie. Po shlédnutí filmu mě ještě dlouho bolelo břicho od smýchu, především díky již (pro mě v tomto žánru tradičním) hercům, jakými jsou Charlie Sheen a Leslie Nielsen. David Zucker se opradu jako režisér znovu překonal.

Linkin Park: Road to Revolution (Live at Milton Keynes) (2008) (koncert)

Viděl jsem to dvdéčko snad stokrát! Je to pecka od začátku až do konce. Linkin Park jsou prostě nejlepší kapela a toto dvd je nejpovedenější, co kdy udělali. Super koncert, skvělé světelné efekty, skvělé spojení starších hitovek s novějšími. Navíc do koncertu zapojili i Jay-Zeta, takže naprosto špičková akce!

Já, legenda (2007)

I po druhém shlédnutí musím říct, že je to naprosto špičkový film. Napínavý, zajímavý, poutavý, dobře obsazený, prostě celkově skvěle spracovaný. Will SMith jakožto jeden z nejlepších herců podle mě zahrál opradu skvěle a v dojemném smutném finiši jsem poprvé sotva zatlačil slzu. Výborný filmový zážitek.

Transformers (2007)

Tak myslím, že všichni kdo spolupracovali na tomto filmu se překonali. Ať už Bay jako režisér nebo Spielberg jako producent nebo herecké obsazení, kde zazářil Shia a Megan. Spracování Transformerů taky nemá obdob! Parádní sci-fi a určitě nejlepší film tohoto žánru v roce 2007. A samozřejmě soundtrack podložený megahitem What I´ve done od Linkin Park.

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Viděl jsem to snad stokrát a pořád se mi to moc líbí. Mádla mám rád a ostatní herce docela taky. Vtipy z tohoto filmu mě zatím neomrzely a výdycky se srdečně zasměju, některým větám. OST se mi také moc líbí, takže já jsem s touto českou komedií spokojen.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Viděl jsem to snad stokrát a pustím si to i po sto první. Harry Potter příběhy mě opravdu zaujaly a Kámen mudrců to celé startuje. Pravda, když film vyšel a já byl v jednu ráno na jeho premiéře, líbil se mi mnohem více a to hlavně proto, že jsem byl malej klučík, ale přesto i teď mám vždy chuť si tento film pustit a bavím se u něj až do konce. Všechny herecké výkony jsou skvělé a malí Dan, Emma a Rupert jsou roztomilí, ale nad všemi tam vládne Alan Rickman, který se na roli Snapea hodí opravdu výjimečně. Na knihu film nemá, ale přesto nenajdu nic, co bych mu vytknul.

Hooligans (2004)

Po druhém shlédnutí jsem přehodnotil hodnocení o jednu hvězdičku méně. Byli chvilky, kdy jsem se trochu nudil,a le přesto je todle film, který se mi trefil do gusta. Všechny podobné snímky mám rád. Football factory je možná i lepší, než herecky lépe obsazený GSE hooligans. Je to méně pohádka a více realita anglického "chuligánství".