Černí baroni (1992)

Viděl jsem to asi 100x. Kniha je fantastická a filmové převedení také...skvost, 97%.

Ženy sobě (2011)

Jak se vůbec někdo může opovážit tohle přirovnávat k Hangoveru? Ten sice taky už není žádný zázrak, avšak oproti Družičkám nabízí moře zábavy. Tváří se to podle plakátu povzneseně a má to nabídnout prý jiný pohled na ženskou partu. Je to však klam. Budete sledovat jen žabo-slepičí války, z kterých čiší afektovanost a trapnost. Hlavní hrdinka je opět ve škatulce "chodící tragédie středního věku, vau to jsem přece vtipná, když dělám ze sebe pitku". 27%.

Transformers 3 (2011)

Jednoznačně nejlepší Transformers. Po těch předcházejících katastrofách je tady pokus o nějaký konzistentnější děj. Akční scény jsou přehledné a americký patos je dávkován snesitelněji. Samozřejmě, John Turturro nebo ta blonďatá kravka jsou ubozí (John Malkovich taky zrovna nezáří). Michael Bay se trochu zkrotil, tak se na to dá dívat. 59%.

Vždy připraven! (2010)

Sázel jsem na kluky z Východního Německa v USA. To je sám o sobě atraktivní námět, jenže to příliš nevyšlo. Schématické vypravění bez chutě či zápachu neurazilo, přesněji řečeno horko těžko se to vyškrábalo na 3*. 52%.

Vyšší princip (1960)

Má to ten pohlcující efekt, kdy si člověk řekne: "to je ono". 79%.

Černí a černější (2007) (TV film)

Těžko hledat horší zrádce než jsou kněží - tohle bylo hodně dobré. 76%.

Rio (2011)

Mohlo to být ještě horší. Zachraňuje to Nigel. 54%.

Číslo 9 (2009)

Temně poetické. Postavičky si nešlo neoblíbit. Vizuál byl úžasný. 74%.

Časové pásmo bylo změněno