13 (2010)

Povrchní...naprosto lehce zapomenutelný thriller. Psychologie postav byla na nule. Šakalík to dobře popsal. 43%.

Týden bez závazků (2011)

Tak to jsem fakt nečekal. Počítal jsem se zajetou šablonu, ale kdepak! Hall Pass umí nejednou překvapit drsnou srandou a vývojem děje. Dialogy jsou parádní...těžko hledám chyby. Rozhodně je to lepší než Hangover 2. 74%...falešné lízání :), ten film klame tělem. Milovníci romantických komedií si tady slušně naběhnou.

Správci osudu (2011)

Nenáročná romantická jednohubka. Pravda, mělo to úroveň. 67%.

Princ a pruďas (2011)

Nadržený čaroděj, úchylný Minotaurus a plno jiných sexuálních dobrodružství ve středověkém pohádkovém hávu. Funguje to celkem dobře :). 66%.

X-Men: První třída (2011)

Připomínka ohledně dětinskosti je oprávněná. Více temnoty a nemělo by to chybu. 75%.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Možná pro fans sci-fi to může být zabavné (i když tomu nevěřím). Jako obyčejného diváka mě to nechalo zcela frigidním. Sledovat bohémského ufona v prostředí zpitvořených postaviček...NE! 39%.

Kazatel zla (2010)

Vcelku bezobsažná kriminálka s vrahem konajícím z banální příčiny. Žádné filosofické hutné drama s přesahem nečekejte. 55%.

Pařba v Bangkoku (2011)

Kopírka ani tak nevadí. Větší negativa vidím v nedostatečných nápadech a posledních 20 minutách (vyloženě vata). Místo uhozené svatby měl režisér čas investovat do děvek, drog a chlastu :) . 58%.

Černá kniha (2006)

Podařený holandský válečný příspěvek, akorát jsem se nějak nemohl ztotožnit s hlavní představitelkou (herecký projev mi nesedl). 74%.

Dvanáct (2007)

Lepší než originál. Občas to bylo zbytečně táhlé. 73%.

Časové pásmo bylo změněno