Captifs (2010)

Maximálně plochý bezemoční únos a vše co k tomu patří. To znamená - víte jak to dopadne, co kdo udělá nebo neudělá atd. Není tam brutalita, děs ani náznak emoce. Pomáhat si berličkami jako uvřískané děcko nebo traumatické flashbacky...bože kriste. 28%.

Obřad (2011)

Přesně to popsal J*A*S*M. Šedivý průměr, na který se okamžitě zapomene. 54%.

Jsem číslo čtyři (2011) odpad!

Homosexuální sci-fi kopírující Twilight. Opravdu děsivé že? Tady nejde o mimozemšťany, ale o mladého gaye, který trapně kamufluje svou orientaci. S mužem se cítí vždy lépe a nepřirozená love story se ženou kazí celkový dojem. Na konci se objeví další ufožena, takže tu máme stejný trojúhelník jako ve Stmívání, akorát v opačném gardu (dvě ženy, jeden muž) + do toho dva bonusový pseudomuži (loser a policajtův spratek). Kromě toho se divák pobaví nad všude přítomnou reklamou nebo dojemným pejsánkem. Snad jedině létající příšera byla povedená. 7%...otřesné zprznění žánru sci-fi. 5x jsem to musel přerušit, než jsem to dodíval....http://www.youtube.com/watch?v=T2ppopaOalk&feature=fvwrel

Orel Deváté legie (2011)

No je to takové light. Macdonald to zrežíroval na tříhvězdičkovou jistotu. Herci jsou průměrní, děj neurazí, prostředí zaujme a malé emoce tam lze také najít. Kdo není náročný, bude spokojen. 66%.

Somrák s brokárnou (2011)

Špinavá stylová bruska. Pro fanoušky žánru povinnost. Já to tak neocením, ale respektuji vyšší hodnocení. 67%.

Snowboarďáci (2004)

Svižná zimní projížďka. Ústřední dvojka i Langmajer jsou velmi dobří :) . 68%.

Žhavé výstřely (1991)

Nevím, nějak to nefungovalo. Ve své době to bylo super, ale zub času tady nejde zastavit. 50%.

Všemocný (2011)

Cooper teda zrovna neexceloval a rozhodně nepůsobil sympaticky. Poměrně hloupý scénář vyplodil kraviny typu: krev na zemi nebo progresivní mozkové synapse. K prohře moc nescházelo. 52%.

Cesta samuraje (2010)

Stylové superbéčko natočené s radostí a pro radost. Kýč vůbec nevadí. Herci jsou nesmírně příjemní a zábavní. Relaxační filmeček. 74%.

Sucker Punch (2011)

Podivný to film. V první třetině mě to slušně překvapilo, pak začala bezduchá jukeboxová estráda včele s katastrofální Emily Browning (jasný kandidát na Zlatou malinu) a bylo po pr... . Bojové scény holčičího komanda nestojí za řeč, co už stojí za povšimnutí je dobře natočený závěr. Sucker Punch je nevšední paradox. Snaží se to nabrat body v "ultimátních" řežbách, přitom je to silnější v samotném příběhu!!! To je co? :) . 47%.